Корисні хобі на карантин

На жаль 2020 та 2021 рік показали нам, що життя в сучасному світі може бути дуже різноманітним, з одного боку це відкриті кордони і подорожі, а з іншого це епідемії, та карантинні обмеження. Людству доводиться приймати міри та адаптовуватися до нових викликів, а дітям доводиться більше звикати до спілкування онлайн, а не вживу, як це було раніше.

Так масова інтернетифікація і до цього дуже погано впливала на дітей та молодь, але все ж таки суттєвих складнощів з різними груповими заняттями не було. А сьогодні з’явився ще один привід не йти на дитячий майданчик, особливо в періоди високої захворюваності (що до речі дуже правильно).

Оскільки часу на саморозвиток багато як і у дорослих так і у дітей, не марнуйте його тільки на перегляд наступного серіалу з Netflix, інколи робіть щось, що змусить вас напружити свій мозок. В еру інтернету кожен може вивчити нову мову, освоїти певні навики, або навіть професії.

Для дітей та підлітків непогано підійдуть спідкубинг, або наприклад гра з йо-йо. Обидва напрями дуже ємні і можуть захопити дітей на роки, і цей час будет точно не проведений марно, тому що дасть сильний поштовх дитині до розвитку.

Гра з йо-йо

На перший погляд це досить проста річ, ви запускаєте йо-йо і повертаєте його назад, але це тільки на перший погляд.

Насправді це хобі дуже ємне і вдосконалювати свою техніку і навички можна просто безкінечно. розпочинають як правило з новачкового йо-йо, яке дуже просто повернути в руку, для цього треба просто смикнути за мотузку. Але складних трюків з таким йо-йо багато не виконаєш. Тому з часом з’явилися іграшки з професійними підшипниками та ідеальним балансом. Такі йо-йо можуть хвилинами обертатися на нитці дуже повільно втрачаючи швидкість. За цей час професійні гравці встигають виконати десятки трюків, що виглядає як неймовірно захоплююче шоу. Якщо вам цікаво з чого розпочати подивись цю інструкцію для початківців.

Якщо ви опанували такий вид гри з йо-йо, тоді прийшов час до переходу до гри з йо-йо, яке не кріпиться на нитку. Це дуже складна дисципліна, і не багато гравців вміють робити складні трюки в цьому стилі гри. Ви скажете, що може бути складніше, ніж грати з йо-йо, яке не кріпиться на тинці, так, грати одразу двома йо-йо, або навіть двома йо-йо які не кріпляться на нитці. Це насправді вже вищий пілотаж, і з такими навичками можна займати перші місця на різноманітних змаганнях для любителів йо-йо.

Головоломки та спідкубинг

Ще одне хобі, яке здатне захопити вас на дуже довгий час. Спідкубинг підійде для тих, хто полюбляє постійних розвиток, та боротьбу за самим собою. На першому етапі ви просто намагаєтеся перемогти головоломку, тобто скласти її. Наступний крок, це навчитися складати кубик Рубіка швидко, таким чином з часом ви вдосконалюєте свою техніку, вивчаєте більш оптимальні алгоритми і збираєте куб все швидше і швидше.

Після того як складання кубика 3х3 вам стає не таким цікавим, ви можете перейти до більш складних головоломок, таких як кубик 4х4, 5х5 6х6 і т. д. На сьогодні за досить невисоку вартість можна купити навіть кубики розміром до 9х9 і 10х10, при цьому якість механізмів навіть в таких величезних головоломках дуже непогана. Підібрати і замовити якісні головоломки вам допоможуть в магазині Cubes.in.ua, який вже багато років спеціалізується на головоломках і спідкубингу і є одним з найбільших магазинів головоломок в Україні.

На жаль, на період карантину офіційні змагання зі спідкубингу не проводяться, тому багато спідкуберів новачків не мають змогу відвідати змагання та перевірити свої сили. Але рано чи пізно карантин буде завершено, і проведення змагань відновиться, тому не зволікай і вдосконалюй свої навички.

Якщо ви ще не були на змаганнях жодного разу, то маєте знати, що це неймовірно цікавий захід, який об’єднує велику кількість молодих талановитих хлопців і дівчат, які вміють дуже швидко складати головоломки. Класичний кубик Рубіка 3х3 фіналісти збирають за лічені секунди, як правило це 6-10 секунд і куб складений.

Таке хобі як спідкубинг, не тільки відволікає дітей від гаджетів, а і допомагає розвинути свій мозок до дуже високого рівня. Якщо ви займалися спідкубингом хоча б 1-2 роки, ви 100% вдосконалили свій мозок, що допоможе вам у навчанні, або у майбутній професії.

Отже не забувайте про цікаві захоплення від час карантинів, або поганої погоди. Ніхто, крім тебе самого не зробить твоє життя цікавішим.

Автор: Раков Геннадій (спеціаліст cubes.in.ua)

Share via