Кольорові контактні лінзи

Часто у людей, особливо у жінок, виникає бажання щось змінити у собі. Не завжди ми хочемо кардинальних змін, адже іноді вистачає лише маленької деталі, щоб підняти собі настрій. Зазвичай, ми змінюємо зачіску чи купуємо нові незвичайні елементи гардеробу, але останнім часом модною стала тенденція змінювати колір очей, додавати їм насиченості, або навіть прикрашати їх малюнком. Так ви правильно зрозуміли, мова йде про кольорові контактні лінзи.

Для тих, хто не розуміє, що таке кольорові контактні лінзи – це увігнуті диски з пластику, які закривають рогівку ока. Їх можуть одягати люди будь-якого віку від 10 до 70 років. Щоб змінити колір дзеркал душі, потрібно лише відвідати магазин оптики, де досвідчений лікар допоможе підібрати саме лінзи, які підійдуть вам. В наш час існує велика різноманітність кольорових лінз для очей, ознайомитися з асортиментом можете на сайті   Тут представлені лінзи від світових виробників та за дуже приємними цінам.

Використовують кольорові лінзи, як на свята, так і в повсякденному житті, особливо коли необхідно когось особливо вразити. Якщо такі лінзи носити лише кілька годин, то
вони не завдадуть жодної шкоди. Взагалі, лінзи для зміни кольору очей поділяються на дві основні групи: напівпрозорі і прозорі, тож розберемося докладніше.

До першого типу належать лінзи природних кольорів очей. Тобто вони не змінять повністю колір, і вам невдасться з їх допомогою із зелених очей зробити карі. Такі лінзи роблять
справжній колір ваших очей більш насиченим і виразним, тобто блакитноокі люди можуть перетворити свої очі на яскраво-бірюзові. Такі лінзи мають однотонне забарвлення
всієї поверхні, крім центральної, яка залишається прозорою для збереження чіткості зору.

Наступний тип лінз – непрозорі. Ці лінзи здатні повністю змінити колір будь-яких очей, навіть чорнооким людям вони допоможуть. Серія цих лінз включає найбільш несподівані відтінки: сапфірові, кольори фіалки, опалого листя та асфальту.

Особливу групу кольорових лінз складають лінзи з малюнками, які дають вражаючий. Незвичайний ефект. Використовуючи їх, ви з легкістю створите образ зомбі, вампіра, відьми, прибульця, кішки та інших персонажів. Оригінальною ідеєю буде одягнути лінзи з доларом, хрестом, серцем, вогнем замість зіниці, наприклад, на Хелловін або фестиваль, та шокувати всіх.

Цікавий факт, раніше кольорові контактні лінзи використовувалися тільки в медичних цілях. Тобто, їх одягали люди, які мали дефекти в очах, а зараз, найчастіше, ними користуються зміни своєї зовнішності.

Лінзи вимагають постійного догляду, їх потрібно промивати спеціальними розчинами та зберігати відповідно до інструкції. При правильному використанні вони не будуть викликати алергію або інфекційне захворювання очей, тому, проконсультувавшись з лікарем, їх можна спокійно одягати.

Купити кольорові лінзи – правильне рішення для тих, хто любить експериментувати, дивувати.