Домашні капці: тренди 2022 року

Домашнє взуття має бути на лише комфортним, але й красивим та стильним. Саме тому, обираючи домашні капці на сайті, покупці ретельно придивляються до кольорової палітри, аксесуарів та дизайну виробів. Давайте дізнаємося які модні тенденції та тренди актуальні для домашнього життя у новому 2022 році.

Натуральні матеріали

Екотренд залишається популярними у новому році. Саме тому більшість людей відмовляються від синтетичних тканин, надаючи перевагу натуральним матеріалам для пошиття домашнього взуття. Капці з бавовни, велюру, вовни та льону виглядають красиво та стильно, відрізняються м’якістю та приємними тактильним відчуттями.

Єдиний недолік таких моделей: вища вартість у порівнянні з синтетичними аналогами. Втім, домашні капці з натуральних матеріалів ви зможете проносити не один сезон, більшість з них відрізняються простотою в догляді та здатністю зберігати красивий вигляд навіть після прання та контакту з променями сонця.

Декоративні вставки

Лаконічне нецікаве взуття виходить з трендів. Сьогодні найбільш модними вважаються яскраві та оригінальні моделі, які вражають своїм дизайном та неординарністю. Найбільш популярними стали капці з різноманітними аксесуарами. Це може бути:

  • вставка з хутра, яка робить взуття більш пухнастим та м’яким;
  • цікаві написи;
  • камінці та стрази;
  • ланцюжки та ремінці;
  • нашивки тощо.

Яскраві кольори

Забудьте про одноманітні білі або чорні кімнатні капці. Надавайте перевагу яскравому взуттю, яке покращує настрій та дозволяє зробити домашній гардероб більш цікавим. Окрім того, на яскравих моделях у порівнянні з білими або чорними менш помітні шерсть тварин, пил та дрібні забруднення.

Яскраві капці можуть бути однотонними або поєднувати декілька різних відтінків, створюючи гармонійну композицію. Також в моду увійшли моделі з принтами, особливо флористичними та анімалістичними.

Універсальність

З початку пандемії люди почали більше часу проводити вдома, а надвір виходити лише на короткі дистанції, наприклад, у найближчий магазин. Саме тоді з’явилось бажання виглядати стильно та привабливо навіть у себе вдома. М’які пухнасті капці не можуть дати цього у повному обсязі. Виробники акцентують увагу на універсальних моделях, які можна вважати одночасно і домашнім взуттям, і вуличними моделями.

Зокрема це стильні мюлі або з сабо з ремінцями, шкіряним верхом тощо. Дивлячись на такі моделі, встає незрозуміло, що перед вами: домашні капці або взуття, яке можна взути на прогулянку. Саме це змивання меж стає особливо актуальним у 2022 році.

Помилково вважати, що домашнє взуття має бути лише комфортним та простим у догляді. Мода та тренди також поширюються і на кімнатні капці для чоловіків, жінок та дітей. Тепер ви знаєте, які моделі будуть найбільш актуальними у новому році, та зможете обрати стильні капці, які зручно носити вдома, і в яких не соромно вийти навіть на вулицю.

Поділіться
EN RU UK