Догляд за дитячим одягом

Дитячий одяг, взуття, аксесуари від фінського виробника з багаторічним досвідом Рейма відрізняється не тільки високою якістю і чудовим зовнішнім виглядом, але і довговічністю. При відповідному догляді речі від даного виробника прослужать Вам кілька років. Про правильному догляді за різними видами одягу і взуття і піде мова далі.

Догляд за верхнім одягом

Практично вся верхній одяг від «Reima» володіє високими характеристиками водонепроникності, ветронепродуваемості і воздухопроводімості. Іншими словами, цей одяг мембранна, вона відводить вологу від тіла, але не пропускає її ззовні, дозволяючи комфортно і безпечно для здоров’я активно рухатися на свіжому повітрі тривалий період часу. Є три основні заборони: такий одяг не слід викручувати, гладити праскою і замочувати. Сушити куртки та комбінезони потрібно при невисокій температурі, використання пральних машин і центрифуг для сушіння допускається, але важливо вибирати щадний режим.

Догляд за взуттям

Відмінною рисою взуття від фінського виробника Reima є унікальна підошва з термопластичної гуми. Якщо таке взуття сушити на батареї — все якості сучасного матеріалу підуть в нікуди. Перед пранням кросівок, черевиків та інших предметів взуття необхідно вийняти шнурки і устілки. Машинне прання допускається, але не для всіх моделей, таким чином, важливо читати інформацію про кожну окрему моделі. Не менш вагомою особливістю є покриття взуття. Не слід терти його грубими щітками, використовувати відбілюючі і пом’якшувальні засоби. Крім того, не рекомендується замочувати взуття і сушити при високій температурі. Дотримуючись цих нескладних правил, Ви продовжите термін служби взуття.

Догляд за літнім одягом

Окремим напрямок виробництва одягу від фінської компанії Reima є літній одяг, тобто шорти, футболки, купальні костюми і т.д. І якщо результати безлічі експериментів, як і позитивний досвід користувачів товарами виробника свідчать, що в зимовому одязі від «Reima» не холодно, то можна стверджувати, що в літньому одязі не жарко і комфортно плавати, засмагати і просто добре проводити час в теплу пору року . Вся літній одяг має високий рівень захисту від шкідливих сонячних променів, не натирає і не сковує рухів. Для того, що б літні вбрання радували Вас і Вашого малюка довго не слід використовувати відбілюючі і пом’якшувальні засоби для прання, вони можуть негативно вплинути на стан і властивості тканини. Не варто замочувати такий одяг на тривалий час, вона і так легко відпирається. Не рекомендується прати одяг при дуже високій температурі і сушити в центрифузі. Досить просто прополоскати наряди з використанням незначної кількості миючих засобів та висушити при кімнатній температурі.

Догляд за головними уборами

Більшість головних уборів від фінського виробника виготовлено з суміші натуральної вовни з синтетичними матеріалами. В області вух зимових шапок часто розташовані мембранні вставки, які не пропускають вологу і не продуваються вітром, роблячи прогулянки дитини ще більш комфортними і безпечними. Щоб головний убір не змінив розмір і форму після прання не замочуйте і не викручуйте його, сушіть безпосередньо після прання, заздалегідь розпрямивши шапочку. Важливо прати головні убори окремо від інших речей, щоб не змінився колір і не зіпсувалася структура тканини. Прасування не рекомендована, точно також як і використання високих температур при пранні і сушінні.Ставтеся до речей від «Reima» з належним увагу, чітко дотримуйтесь інструкцій, і вони порадують Вас не тільки якістю, але і довговічністю.
Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA