Огляд аромату Dior Star від Christian Dior

Dior Star — квітково-фруктовий аромат для молодих жінок, розроблений в 2005 році Беатріс Піке (Beatrice Piquet) для французького модного Будинку Christian Dior (Крістіан Діор). Парфуми Діор Стар був випущений лімітованим виданням і супроводжував вихід колекції одягу в стилі гламурного шику «Star від Christian Dior» від епатажного модельєра Джона Гальяно.

Основна концепція Dior Star втілення образу ідеальної жінки і її таємниці. Блискучий Dior Star — це веселий і спокусливий аромат, який своїми екзотичними відтінками провокує розкріпачення таємних думок, а яскравим квітково-фруктовим диханням полірує до досконалого блиску прийоми жіночого зваблювання.

flacon-dior-starКомпозіція аромату Dior Star відкривається тонким цитрусовим натюрмортом, складеним з бергамота, петітгрейна (гіркий апельсин) і яскраво вираженого мандарина, який привносить в «Star» відтінки чуттєвої, фруктової свіжості. Вплітаючись у солодкість квіткового «серця», букет якого включає ноти терпкою з димком жимолості і прекрасного півонії, аромат розкриває своїй власниці сокровенні таємниці жіночого зваблювання і пристрасті. Льодяникова зацукровані базових інгредієнтів — мигдалю і квіткового мускусу — додає в композицію парфуму екзотичний шарм і пухнасту м’якість.

Флакон Star від Christian Dior («Зірка» від Діор) формою нагадує пляшку, виконаний зі скла з гладким напиленням срібного кольору і хаотично розкиданими грайливими золотими зірками. Вмістилище для духів Діор Стар, увінчане «сонячним» ковпачком, а упаковка нагадує мерехтливе хоровод зірочок в чистому ранковому небі.