Лікування за допомогою голодування.

На сьогоднішній день в середньому кожний другий городянин є хронічно нездужуючим, маючи декілька явних або потенційних захворювань. Курси лікувань за допомогою медикаментів допомогають, але як показуе практика це лише тимчасово. А все це завдяки тому, що пройшовши курс лікування, дуже часто забуваемо про все і починаємо знову не правильно харчуватися, просиджувати величезну кількість годин перед комп’ютером, зловживаемо кавою…

В результаті чого дуже багато людей починають скаржитись на свое здоров’я ще не доживши навіть до 40 років. Надмірна вага, хруст суглобів і т.д. Тоді починаеться пошук способів позбавлення від цих проблем, способів які зможуть повернути здоров’я і радість життя. Часто людина в пошуках цих способів натикається на методику лікувального голодування.

Голодування лікувальне і звичайне по великому рахунку це одне і те ж, тільки у першому випадку система голодування детально продумана. Принцип дуже простий – ніякої їжі і багато води.

При неправильному харчуванні організм весь час зайнятий тим, що або перетравлює їжу, або  відпочиває. Можно сказати що в нього просто не вистачае сил на виведення продуктів розпаду.

При досить довгому голодуванні організм починае витрачати всі свої сили на самоочищення. Він починае виводити канцерогени, шлаки, токсини. Вода, яка вживаеться під час голодування значно прискорюе цей процес. Часто бувае, що навіть там де відступае офіційна медицина, звичайне лікувальне голодування в домашніх умовах допомагае. Більш детальніше про лікувальне голодання, а також про інші способи поркащення здоров’я, можна прочитати у книгах, які можна знайти на http://mybook.in.ua

Якщо ви вирішили спробувати таке голодування, то намагайтеся дотримуватися деяких умов:

Періоди голодування повинні слідувати після періодів повноцінного харчування в пропорції приблизно: тиждень харчування – 24-36 годин голодування, три тижні харчування – 5-7 днів голодування.
Періодичність харчування-голодування: 6-7 днів харчування – 24-36 годин голодування, 20-21 день харчування – 5-7 днів голодування.

Вода, яку вживаєте повина бути виключно чистою.

Перед голодуванням намагайтесь вживати побільше рослинних продуктів.

Під час голодування краще не перенапружуватися фізично і розумово.
Перед тим, як почати голодування для більшої безпеки зверніться до лікаря і проконсультуйтеся чи можна вам займатись данним видом лікування.

По матеріалам статті Елагина Романа.

Залишити відповідь

Share via