Лікування синдрому хронічної втоми

Зявилися і зберігаються тривалий час головні болі, втрата ваги, депресії, м’язова слабкість, безсоння, порушення теплообміну сигналізують про синдром хронічної втоми. Таким синдромом найчастіше хворіють жінки.

Захворювання, зване синдромом хронічної втоми, виникає у людей які переоцінюють свої можливості. Такі люди повністю присвячують себе роботі і перевиконують робочий план. Але, на жаль, людські можливості не безмежні. Людина, що проживає певний період часу в шаленому ритмі, починає відчувати тривогу і тугу. Потім з’являється втома, від якої не виходить позбутися навіть після відпочинку. Симптоми швидко прогресують, але не завжди виявляються при діагностиці. Так як же позбутися від цієї недуги?

Лікування синдрому хронічної втоми (загальні рекомендації):

Воно повинно проводитися комплексно для всього організму хворої людини;

Правильне харчування, збагачене вітамінами і корисними елементами;

Необхідно нормалізувати робочий режим і відпочинок;

Регулярне застосування вітамінів С, В6, В1, В12;

Для нормалізації емоційного фону проводьте аутогенне тренування або медитацію;

Рекомендуеться гуляти пішки по парку або скверу 2-3 години;

Сприятливе дію надає курс масажу, лікувальна фізкультура, гідротерапія, кисневі ванни, циркулярний душ, голковколювання;

Під наглядом лікаря і тільки за його призначенням можна використовувати антидепресанти;

Дуже корисний відпочинок на березі моря або в санаторії.

Ці поради допоможуть нормалізувати в тілі циркуляцію життєвої енергії, внутрішні органи починають правильно функціонувати, больовий синдром зменшується, а фізичний і емоційний стан покращується.

Жодне захворювання не можна залишати без уваги і пускати на самоплив. Ця недуга в запущеній формі переросте в серйозні захворювання психіки і нервової системи. Проведене лікування синдрому хронічної втоми повинно бути зафіксовано регулярної профілактикою.

Автор: Монастырева Ольга  (lady-mix.ru)

Залишити відповідь

Share via