Як підписати декларацію з сімейним лікарем онлайн?

Ми живемо за часів комп’ютерних технологій, а тому багато чого в нашому житті значно змінилося і більш стало простіше і легше. Те саме стосується і надання медичних послуг.

Нещодавно почала працювати медична реформа, завдяки якій медична декларація онлайн укладається з тим фахівцем, якого ви самі і вибираєте. Більше того, ви також можете вибрати клініку, яка вас влаштовує або за конкретними послугами та фахівцями, або за розташуванням щодо вашого місця проживання.

Укласти договір із висококласними фахівцями можна у клініці «Мій Лікар». До того ж зробити це можна і онлайн, і попередньо записавшись на прийом до лікаря. Ви можете бути впевнені в тому, що якщо вам потрібна медична допомога, ви зможете швидко її отримати на високому рівні.

Переваги декларації із сімейним лікарем

Укласти договір із сімейним лікарем варто з різних причин – є багато переваг цієї послуги:

  • вам не потрібно йти в поліклініку за місцем своєї прописки і звертатися тільки до лікаря, який відноситься до вашої ділянки. Сьогодні ви можете обрати будь-якого лікаря у будь-якій клініці;
  • ви можете вибирати одного фахівця для всіх членів вашої родини або лікарі можуть бути різними;
  • укласти договір онлайн у клініці дуже просто. Вам потрібно на сайті заповнити анкету, вказавши свої дані та інформацію про свої документи. Після цього з вами зв’яжуться представники клініки «Мій Лікар» та розкажуть, що вам потрібно робити далі;
  • якщо ви занедужаєте, вам не потрібно більше ходити в поліклініку і сидіти у довгих чергах. Це важко зробити, якщо висока температура або погане самопочуття з іншої причини. Вам достатньо зателефонувати до свого лікаря та отримати від нього рекомендації.

Ви можете розраховувати на певний перелік безкоштовних послуг, до яких належать:

  • консультація вашого сімейного лікаря. Причому ви можете приходити до нього на прийом або телефонувати з будь-яких питань;
  • вам можуть виміряти тиск;
  • ви можете отримати напрямок на певні аналізи. Щороку фахівці рекомендують здавати загальні аналізи, і навіть дослідження до рівня глюкози і холестерину у крові;
  • лікар за потребою може виписати вам лікарняний листок, справку для школи для вашої дитини.

Досі коронавірус вирує у світі. При перших симптомах застуди потрібно одразу звернутися до свого лікаря – це неможливо зробити, якщо ви не уклали договору з фахівцем. Вам не потрібно йти на прийом, а тому ви не заражатимете людей. Але вам можуть призначити скласти тест, аналізи. При цьому ви зможете швидко отримати рекомендації з лікування і завжди буде на зв’язку з лікарем, який вам допомагатиме, якщо стан погіршуватиметься.

Не варто нехтувати можливістю укласти договір із сімейним лікарем, оскільки це відкриє перед вами нові можливості. Ви можете отримувати онлайн-консультації, записуватись на прийом і не сидіти у довгих чергах. Зазвичай всі питання вирішуються на рівні сімейного фахівця, але також ви можете отримати направлення і до вузькопрофільних лікарів для уточнення діагнозу або лікування особливих захворювань.