Терапевт це перший, хто оцінює ситуацію

При виникненні будь-яких проблем зі здоров‘ям, навіть незначних, необхідно одразу ж звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Тут може знадобитися виклик лікаря додому. Перший, кому ви описуєте свої симптоми та хто проводить первинний огляд є терапевт. Це лікар широкого профілю, який проводить діагностику та за необхідності направляє до профільних лікарів. Основне завдання терапевта — якомога швидше встановити причину вашого поганого самопочуття та побороти наслідки.

У обов’язки терапевта входить не тільки консультація та огляд пацієнта, надання екстреної медичної допомоги та призначення лабораторних та клінічних аналізів, а й встановлення діагнозу, визначення схеми лікування та постійне спостереження за результатами пацієнта. Саме тому кожен медичний заклад турбується про те, щоб команда терапевтів була дійсно професійною та кваліфікованою.

Звертаючись по допомогу можете бути впевненими, що ви знаходитесь у надійних руках. Крім того, клініка пропонує послугу виклик лікаря додому. Це підходить для пацієнтів у критичних станах, та для тих, хто не має змоги відвідати медичний заклад. Спеціаліст приїздить додому та проводить усі необхідні маніпуляції з подальшими рекомендаціями:

  • Пальпацію;
  • Аускультацію;
  • Перкусію;
  • Вимірювання тиску, температури та частоти серцевих скорочень.

На основі отриманих результатів та первинного діагнозу лікар призначає подальші обстеження. Це необхідно для підтвердження або уточнення діагнозу та правильної постановки схеми лікування. Терапевт і надалі спостерігає за перебігом хвороби пацієнта та за необхідності вносить відповідні корективи у процес лікування. Лікарський патронаж триває аж до повного одужання пацієнта.

Якщо хвороба хронічна, а процес лікування довготривалий, у такому випадку призначаються періодичні консультації у терапевта або профільних спеціалістів та регулярні проходження обстежень. Для успішного результату необхідний комплексний підхід до лікування.

Саме тому всі терапевти клініки Medialt співпрацюють у команді з іншими професійними лікарями та за необхідності консультуються та узгоджують подальші дії з ними. Також наші спеціалісти постійно вдосконалюють свої знання та навички, проходять курси підвищення кваліфікації, стежать за світовими новинами в області медицини та успішно використовують їх у своїй практиці.