Найапетитніші гусі готуються в гусятниці KELA

Якщо ви хочете мати кухонне приладдя, котре завжди зможе здивувати ваших гостей якоюсь дуже незвичною стравою то вам найкращим чином підійде купити гусятницю KELA, в якій ви зможете приготувати найсмачніших й найароматніших гусей у світі. Будь-який, навіть самий найскладніший рецепт приготування гуся, котрому потрібна ідеальна гусятниця, в продукції від німецької компанії KELA буде реалізовано досконально, адже виробник зробив свою продукцію дійсно якісною.

В гусятницях KELA використані всі необхідні технології, щоб гусі в них готувалися якнайкраще. При цьому не тільки лише гусі в такому кухонному приладді приготуються ідеально, адже гусятниці KELA покупають також для приготування:

  • будь якої іншої птиці;
  • тушкованого м`яса свинини або телятини з овочами;
  • тушкованих овочів;
  • ніжної запіканки;
  • та багато чого іншого.

Можливо ви хочете приготувати овочеве рагу, або узбецький плов чи тушкованого кроля, чи навіть двох кролів одразу. Все це допоможе вам приготувати гусятниця KELA і зробить це ідеально. Стінки та дно гусятниць KELA рівномірно прогріваються, а кришка ідеально прилягає до них. Дуже важливим моментом тут є необхідність користуватись саме оригінальною кришкою, щоб весь процес був ідеальним. Подвійне дно, зроблене спеціально так, щоб не підгорати і не прогорати від частого використання.

Гусятниці KELA використовують також професіонали

Придбати гусятницю KELA, для приготування найсмачніших тушкованих страв на кшталт гусів, кролів, курей, та інших цікавих рецептів, приймають рішення не тільки звичайні господині, а я відомі кулінари, які працюють в брендових ресторанах по всьому світу. Вони рекомендують посуд від компанії KELA, адже він якісний, довговічний, та дає змогу гарантувати приготування страв точно згідно з рецептом. В ресторанах це вдвічі важливо, так як шансу на помилку в такому випадку просто немає, а сам кухонний посуд використовується в кілька разів частіше, ніж в звичайних домашніх умовах.

Також дуже важливим моментом є те, що весь посуд від компанії KELA, виготовляється виключно з екологічно чистих та якісних матеріалів. Це є запорукою того, що їжа, котра в ньому готується завжди буде корисною та не буде мати будь-яких шкідливих домішок, які може виділяти кухонний посуд сумнівної якості.

Підпишись на нас в Telegram, щоб отримувати більше свіжих новин!