Медики назвали головні ознаки серцевого нападу

Медики Британського кардіологічного фонду розповіли, що головний прояв серцевого нападу – біль у грудях – є не єдиною його ознакою. Вони назвали низку інших особливостей, на які слід звернути увагу

Фахівці підкреслюють, що не завжди можна чітко простежити зв’язок між ознаками і проблемами із серцем, які дають про себе знати. Причини, що викликають загальне нездужання в людини, можуть бути найрізноманітнішими. Якщо пропустити деякі «дзвіночки», або неправильно їх інтерпретувати після виявлення, це може призвести до дуже серйозних наслідків, аж до летального результату.Серед ознак, за відсутністю яких необхідно спостерігати особливо ретельно, є раптове відчуття тривоги, сильне хвилювання та занепокоєння. Все це може бути проявом того, що людина знаходиться в безпосередній близькості до інфаркту, оскільки серцю не вистачає кисню.

Також варто звернути увагу на наявність у людини плутаного дихання, відчуття нездужання, запаморочення, сильних проявів слабкості організму, затуманеного зору, поколювання в пальцях, дзвону у вухах, кашлю при тому, що людина не застуджена, хрипів при диханні, нудоти або печії та, нарешті, пітливості, що посилилася. Прояв кожної з цих ознак – це привід викликати лікаря, особливо якщо у хворого починаються болі або тяжкість у грудях і руках, розповіли лікарі.

Поділіться
EN RU UK