Ефективне лікування простатиту та інших урологічних захворювань у медичному центрі “Аватаж” у Чернівцях

Простатит та інші урологічні захворювання все частіше діагностуються у чоловіків репродуктивного віку, а також старших пацієнтів. Це поширені недуги, які значно знижують якість життя, порушують репродуктивну функцію. Для лікування простатиту та урологічних патологій використовуються різні методи терапії. Найчастіше на допомогу приходять медикаменти, оперативне лікування. Дедалі частіше лікарі рекомендують пацієнтам на лікування урологічних патологій метод УХТ. Ударно-хвильова терапія – це фізіотерапевтична методика лікування, основою якої покладено вплив акустичних хвиль високої частоти на уражені тканини.

Під час ударно-хвильової терапії не порушується цілісність шкіри. Акустичні хвилі впливають виключно на пошкоджені клітини та безперешкодно проникають у тканини. У цьому впливу на здорові тканини людського організму немає.

Основні ефекти від ударно-хвильової терапії при лікуванні хронічного простатиту та урологічних хвороб

Процедури ударно-хвильової терапії надають виражену терапевтичну дію та забезпечують такі ефекти:

  1. Покращують кровообіг у місці дії апарату.
  2. Надають виражений протизапальний ефект.
  3. Забезпечують протинабрякову дію.
  4. Швидко зменшують больовий синдром.
  5. Поліпшують лімфотік.
  6. Забезпечують регенерацію пошкоджених тканин.

УХТ дозволяє впоратися з багатьма урологічними захворюваннями без застосування медикаментів та хірургії. Тривалість сеансів мінімальна. Середня тривалість однієї процедури – від 10 до 15 хвилин. Під час процедури не потрібне використання анестезії. Сама методика досить позитивно впливає на організм, не викликає побічних ефектів.

Ефективне лікування небактеріального простатиту методом УХТ у Чернівцях у медичному центрі “Аватаж”

Хронічний небактеріальний простатит – патологія, яка пов’язана з інфекціями. Основна причина такого захворювання – застійний процес в органах малого тазу, упоратися з яким досить складно. Типові медикаменти не надають потрібного впливу та забезпечують короткочасний ефект, лише на якийсь час покращують стан. Щойно чоловік перестає приймати препарати, симптоми простатиту повертаються знову. Поліпшити стан при небактеріальному простатиті дозволяється УХТ. Саме акустичні хвилі покращують кровообіг у ділянці малого тазу, зменшують набряк тканин простати, сприяють зростанню нових кровоносних судин, що благотворно впливає на ерекцію та загальний стан пацієнта. Вже через кілька перших сеансів спостерігається зниження больового синдрому, нормалізація частоти сечовипускання, а також сім’явипорскування.

Для лікування простатиту у медичному центрі “Аватаж” у Чернівцях лікар складає індивідуальну програму терапії, яка включає від 5 до 15 процедур. Тривалість курсу терапії залежить від віку пацієнта, основного діагнозу, симптоматики недуги, супутніх патологій. Перед початком лікування усі без винятку пацієнти проходять консультацію у лікаря-фізіотерапевта, який визначає доцільність застосування ударно-хвильової терапії, можливі протипоказання для процедур.

Як проводиться лікування методом УХТ у клініці “Аватаж”?

Лікарі медичного центру “Аватаж” проводять необхідні процедури за допомогою апаратів УХТ швейцарського виробництва. Це обладнання експертного класу, яке справляє вплив на проблемні зони, не зачіпає здорові тканини. За такого підходу навіть глибокі тканини ефективно піддаються лікуванню з допомогою великої зони фокусування енергії.

Під час процедури пацієнт перебуває у положенні сидячи або лежачи. Лікар проводить індивідуальне настроювання апарата. Під час сеансу ударно-хвильової терапії на шкірі можуть виникати незначні почервоніння, які швидко проходять після процедури. При цьому сам пацієнт не відчуває болю або дискомфорту, оскільки цілісність шкірних покривів не порушується.

Ви можете записатися на процедуру на сайті awatage.cv.ua у будь-який зручний час та пройти повний курс лікування протягом кількох тижнів.

Share via