Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри?

Сонячні окуляри представлені в широкому асортименті. Є не тільки жіночі та чоловічі моделі, а й дитячі. Це корисний та практичний аксесуар, який забезпечує надійний захист очей від негативного УФ-випромінювання та відблисків за умови правильного вибору.

Чи потрібні дітям сонцезахисні окуляри докладніше розповість консультант магазину LuckyLook. Він також допоможе підібрати дитячий аксесуар, враховуючи побажання покупця. Гарантується якість, індивідуальний підхід та швидка доставка замовлень по Україні. Дитячі окуляри сонячні можна обрати на сайті магазину.

Навіщо дітям сонячні окуляри?

Як стверджують лікарі-офтальмологи, потрібно захищати очі дітей від ультрафіолету. Негативне ультрафіолетове випромінювання викликає різні захворювання очей та шкіри, тому важливо подбати про захист.

Очі дітей легко сприймають діапазон середніх та довгих хвиль УФ-випромінювання. Якщо взяти до уваги все сонячне світло, то 10% – це ультрафіолетові промені, шкідливі для здоров’я.

Тому важливо захищати дитячі очі від сонця з раннього віку. Це допоможе уникнути розвитку різних очних захворювань, зокрема й катаракти. Дитячі окуляри представлені широким модельним рядом, тому підібрати модель легко.

Як підібрати окуляри для дітей?

Вибираючи дитячі окуляри від сонця, слід звернути увагу на низку чинників. До них належать:

  • бренд;
  • вартість;
  • сезон;
  • стать;
  • вік;
  • лінзи;
  • оправа;
  • дизайн;
  • наявність гарантії від офіційного виробника.

Купувати аксесуар необхідно в перевіреному магазині, де є сертифікати, гарантії та представлені відомі бренди. Є цікаві моделі для хлопчиків та дівчаток будь-якого віку, починаючи з першого року життя.

Лінза може бути поляризованою, градієнтною, дзеркальною, а колір будь-яким. Оправа металева або пластикова різної форми (Авіатори, Вайфарери, Еліпси, Класика, Кітті, Панто, Спорт, Тишейди та ін.).

Для дітей оптимальний варіант – це сонячні окуляри з УФ-захистом та поляризованими лінзами. У цьому разі забезпечується надійний захист очей від сонячних відблисків та УФ одночасно.

Відблиски можуть виникати на різних горизонтальних поверхнях (вода, сніг, мокрий асфальт, лід тощо). Світло відбивається від них та стає поляризованим. У результаті потрібно напружувати зір, щоб чітко бачити навколишній світ.

Варто зазначити, що поляризаційний фільтр – це спеціальна захисна плівка, яка міститься в товщі лінзи. При цьому затемнення скла ніяк не впливає на рівень поляризації.

Лікарі рекомендують для дітей окуляри з сірими або коричневими лінзами, які максимально комфортні для дитячих очей. Вони поглинають світло до 70%. А ось сині або зелені можуть викликати опік, оскільки призводять до розширення зіниць. Тому до вибору сонцезахисного аксесуара слід поставитися відповідально, оскільки від цього безпосередньо залежить здоров’я.