Який телевізор краще купити для вітальні?

Плануєте покупку нового телевізора? Серед десятків моделей потрібно визначитися з ТБ, який оптимально підходить для захоплюючого перегляду телеканалів, Ютуба, фільмів на флешці. Визначтеся з максимальним бюджетом купівлі: 10, 20 чи 30 тисяч гривень.

З чого розпочати вибір?

Магазин телевізорів запропонує вам скористатися зручним фільтром у онлайн-каталозі. Почніть із вибору діагоналі екрана. Навіть якщо дуже хочеться купити сучасне ТБ з діагоналлю 50 дюймів, насамперед заміряйте вільне місце, де стоятиме нова електроніка. Можливо, 50-дюймовий ТБ фізично не влізе між полицями чи тумбами.

Вкажіть оптимальну діагональ екрану, а також виробників (бренди), яким ви довіряєте. Не варто заощаджувати, вибираючи дешеву модель маловідомого китайського телевізора. По-перше, така електроніка пропрацює не довше трьох років, по-друге, меню управління та інші функції постійно зависатимуть. Також у дешевих телевізорів низькоякісна картинка.

Також важливо визначитися із функцією Смарт. Практично всі моделі оснащені вбудованим Т2 тюнером для прийому сигналу національних каналів в цифровій якості. СмартТВ – це додаткова функція, а точніше, величезна кількість функцій, які виконують зі звичайного ТВ справжній мультимедійний центр.

Якщо ви вперше стикаєтеся зі SmartTV, попередньо рекомендуємо ознайомитись з опціями та можливостями сучасного пристрою. Наприклад, можна підключити сотні каналів IP TV, також дивитися Ютуб, грати в ігри, дивитися погоду, слухати радіо онлайн і багато іншого.

У момент покупки зверніть увагу на акційні моделі, а також на ТБ, які користуються найбільшою популярністю в конкретному магазині. Додатково можна ознайомитися з відгуками та оцінками покупців. Зрештою, ви зможете визначитися з найкращою моделлю телевізора для вітальні. Купуйте мультимедійний розважальний центр для всієї родини.