Найпоширеніші несправності кондиціонерів: як замовити ремонт

Кондиціонер — це електричний прилад, і, як і будь-яке інше подібне обладнання, він може вийти з ладу. Багатьох несправностей можна уникнути, якщо регулярно проводити професійне технічне обслуговування та ремонт кондиціонера. Про це варто пам’ятати, оскільки деякі ремонтні роботи можуть спричинити значні витрати. Крім того, відсутність обслуговування призведе до анулювання гарантії на кондиціонер.

Сервісне обслуговування та гарантія

Зверніть увагу, що обслуговування кондиціонерів, на які поширюється гарантія виробника, є обов’язковим. Воно повинно проводитися уповноваженою компанією, яка також зробить відповідні записи в гарантійному талоні, а при потребі виконає ремонт кондиціонерів: https://airproservice.kyiv.ua/remont-kondytsioneriv/. Непроведення сервісного обслуговування призведе до втрати гарантії та відмови у відшкодуванні вартості будь-якого ремонту.

Періодичність ТО диктується виробником спліту. Однак, найпоширеніший період — близько півроку (обслуговування повинно проводитися двічі на рік). Найкращий час для цього — весна і осінь (наприклад, квітень і жовтень).

Однак обслуговувати потрібно не тільки кондиціонери, на які поширюється гарантія. Старе обладнання також потребує регулярного обслуговування, чищення і т.д. Саме від професійного сервісу залежить термін служби кондиціонера, його ефективність і безперебійна робота.

Симптоми, за яких слід звернутися до фахівця з обслуговування кондиціонерів

 

Справний кондиціонер працює тихо, ефективно і з низьким споживанням електроенергії. А повітря, яке він видуває, чисте, без домішок і неприємних запахів. Саме так працює кондиціонер, якщо його регулярно обслуговувати.

Нехтування або забування про сервіс зазвичай призводить до появи симптомів, які не варто недооцінювати. Негайного звернення до сервісного фахівця вимагають, зокрема, наступні ознаки:

  • збільшення шуму при роботі кондиціонера порівняно з попереднім періодом;
  • незвичний запах;
  • будь-яке відхилення від попередньої роботи системи, наприклад гірше охолодження;
  • несправність запобіжників, перемикачів або інших частин пристрою;
  • витік води з випарника;
  • зменшення кількості фреону в магістралі.

До найпоширеніших дефектів в роботі кондиціонерів відносяться:

  • забруднення обладнання;
  • втрати холодоагенту в системі;
  • відсутність вентиляції та видалення вологи з холодильної системи;
  • вихід з ладу компресора та електронних компонентів.

Ці та інші несправності у функціонуванні системи кондиціонування усунуть кваліфіковані працівники компанії AirProService.kyiv.ua — офіційна сторінка сервісу, одного із авторизованих і провідних інсталяторів систем кондиціонування на ринку.