Інструмент для догляду за зеленими насадженнями — газонокосарка

Газонокосарки — це пристрої, які призначені для стрижки зеленого покриву на земельних ділянках — галявинах, газонах, у міських скверах та парках, а також на території присадибної ділянки у заміських будинках.

Ручна газонокосарка — це найпоширеніший тип інструменту. Його можна купити в інтернет-магазині «Болгарка.укр». Придбані тут садові газонокосарки значно полегшать працю, але, якщо апарат ручний, він все ж таки вимагатиме використання м’язової сили та фізичної праці і, на жаль, не підійде для великих газонів. У магазині — достатній асортимент товару, тому тут можна вибрати вироби, які підійдуть і для обробки великої площі, а не тільки невеликої засміченої ділянки навколо будинку.

Які основні типи інструментів для обробки зелених насаджень

Найбільш популярний варіант товару, що часто купується — це газонокосарка електрична. Усередині неї за допомогою двигуна обертаються ножі.

Залежно від площі, яку потрібно обробити, варто при покупці звернути увагу на її характеристики:

  • потужність внутрішнього двигуна;
  • розмір ємності для трав;
  • ширина ділянки, що охоплює інструмент;
  • довжина кабеля.

Газонокосарки електричні недорого купують як досвідчені садівники, і початківці.

Агрегати, що мають більшу потужність, ніж описані вище — це газонокосарки бензинові. Вони мобільніші, оскільки не обмежені кабелем і обробляють великі галявини і газони. Ручна бензинова газонокосарка має двигун, який працює на відповідному паливі, а система, що ріже траву, встановлена на візку з колесами. В результаті трава, зокрема. мокра, скошується до поверхні землі паралельно.

Потрібно володіти інформацією, яку ділянку необхідно обробити, щоб знати, яку купити газонокосарку бензинову. Ширина її коліс повинна відповідати цій ділянці. Потужність агрегату в основному і диктує ціни газонокосарок. Кожному покупцеві потрібний свій тип інструменту.

Де можна купити газонокосарку вигідно

В Україні дешеві газонокосарки продаються в інтернет-магазині «Болгарка.укр». Маючи невисоку вартість, газонокосарки в нашому інтернет-магазині — найвищої якості та надійні. Товар розрахований на будь-якого споживача та, відповідно, на будь-яку площу, яку потрібно обробляти. Замовити його можна онлайн та отримати поштою.

Якщо вас цікавить придбання газонокосарки, то зробити це вигідно і безпечно ви можете не виходячит з дому  перейшовши за посиланням болгарка.укр.