Електробритви: огляд найкращих моделей

Електричні шейвери — спосіб видалити небажану рослинність, не отримавши при цьому подразнень. Бренди пропонують прилади, що підходять для вологого та сухого гоління, працюють від мережі або на акумуляторах. Ми підготували підбірку найкрутіших моделей, можливо, серед них ви знайдете ідеальний варіант.

Philips Series 5000: багатофункціональність та технологічність

Фішка цього шейвера — він підходить як для сухого гоління, так і для вологого. Основні особливості та переваги пристрою:

  • завдяки технології SkinIQ електробритва адаптується до волосяних покривів для ефективного видалення рослинності;
  • датчик потужності аналізує висоту та щільність щетини та налаштовує швидкість роботи лез;
  • голівки обертаються на 360 градусів, що дозволяє видаляти волосся навіть у важкодоступних місцях.

У корпус вмонтований тример для корекції вус та бакенбардів. Очищувати пристрій можна за допомогою води або сухим способом. Ще одна особливість цієї моделі — дорожнє блокування. Якщо поклали бритву у багаж, вона випадково не ввімкнеться.

Mijia Reciprocating Five Cutting Head: ергономічність та ефективність

Шейвер з 5 активними елементами для бездоганного результату після гоління. Тип електричної бритви — сіткова. Леза прикриті, вони не контактують зі шкірою, отже — ніяких роздратувань.

Пристрій з компактним та ергономічним дизайном, його зручно тримати, ручка з приємного на дотик матеріалу. Час роботи на одному заряді сягає 90 хвилин, цього вистачить на 6–9 сеансів. Чоловіки зазвичай обирають електробритви для гоління з високими показниками автономності, коли часто залишають домівку. Mijia Reciprocating Five Cutting Head — вдалий вибір для подорожей або відряджень.

П’ять ріжучих головок в основі забезпечують видалення жорсткої щетини. Корпус захищений від потрапляння вологи за стандартом IPX7. Завдяки цьому очищувати шейвер можна у воді.

Braun Series 9: флагманська електробритва

Пристрій з інтегрованим тримером здатний виконувати близько 40000 зрізів за одну хвилину. Такі показники забезпечують швидке та бездоганне гоління. Час автономної роботи та зарядки до 100% збігається та становить всього 60 хвилин. Окрім цього, шейвер з такими особливостями:

  • захист від дітей — прилад не ввімкнеться випадково через цікавість малюків;
  • автоматичне визначення щетини — потужність оптимізується під густоту та довжину волосків;
  • індикатор очистки — після сеансу він просигналізує, що треба видалити сміття.

Електрична бритва комплектується жорстким футляром, у ньому зручно транспортувати пристрій. Braun Series 9 вважається однією з найпотужніших моделей на ринку, тому ціна у неї відповідна. Можна пошукати більш бюджетні варіанти, але вони не виконуватимуть деяких функцій. Якщо плануєте користуватися тримером на постійній основі, радимо обирати технологічні моделі світових виробників. Не економте на електричних шейверах, від їх якості залежить результат після гоління!