Чому кондиціонер сам по собі вимикається?

Кондиціонер перестав коректно працювати і сам по собі вимикається? Якщо раптом сам по собі вимикається кондиціонер виключається-кондиционер https://climat-service.kiev.ua/uk/polomki-kondicionera/vyklyuchaetsya-kondicioner, то не варто відразу впадати в паніку. Звертайтеся до майстрів компанії Climat Service.

Причини мимовільного відключення

• Приміщення охолоджене до встановленних температур. Адже якщо кондиціонер сам по собі вимикається під час роботи, приміщення охолоджене до заданого показника.

• Встановлено режим осушення. У цьому випадку варто вимкнути його, і сама проблема мимовільного вимкнення буде усунена.

• Кондиціонер вимикається через поломку модуля керування. І все тому, що сам керуючий модуль – це мізки кондиціонера, яке поломка – причина мимовільного відключення.

• Перегрівання зовнішнього блоку. Тому так важливо правильно вибрати місце встановлення блоку кондиціонера, грамотно його встановити/підключити.

Перегрівання компресора – головна причина збою.

Нерідко саме перегрів компресора – наслідок мимовільного вимикання кондиціонера. Але чому він виходить із ладу? Розглянемо далі.

• Забитий на зовнішньому блоці радіатор. Пил, бруд та дрібні частинки – все це веде до його засмічення. Як підсумок, компресор перегрівається і може відключатися.

• Надмірний обсяг фреону. І тут система буде працювати з перевантаженням, а це веде до перегріву компресора. Важливо відрегулювати обсяг фреону.

• Поломка вентилятора. Тому важливо, щоб майстер своєчасно замінив його на новий.

• Несправність системи. Наприклад, можуть бути забиті капілярні трубки, або неправильно встановлений кондиціонер – ці проблеми, як і інші, повинен усунути майстер.

• На зовнішньому блоці захисту фільтри – важливо прочистити їх.

Звернення до майстра – правильне рішення

Якщо в системі кондиціонера сталися збої – важливо не використовувати його, а відключити, а потім набрати наш контактний телефон: 068-413-56-18, та викликати майстра з ремонту додому. Ми оперативно приймаємо заявку та виїжджаємо додому до клієнта за короткий термін. Наш режим роботи: пн.-вс. 8:00-21:00, ціни на ремонт – доступні багатьом, а в роботі наші майстри використовують лише нові, оригінальні деталі. Все це дозволить говорити, що на всі ремонтні роботи, встановлені деталі, вузли наші спеціалісти видають гарантію. Її терміни варіюють від кількох місяців і до року – тут багато що визначено складністю роботи, поломкою.

Наші майстри після проведеного ремонту, налаштування кондиціонера обов’язково перевірять, чи він працює, також проконсультують у питаннях його правильної експлуатації, як часто варто проводити ТО, чистити фільтри. Все це разом дозволить продовжити терміни служби кондиціонера.