Збірні будинки Marles з Європи в Україні “під ключ” від Jelovica з швидким монтажем

Кожен з нас, в таємниці або наяву, мріє про покупку власного будинку. Це повинна бути не просто дача, куди можна виїхати в сезон на кілька тижнів або місяців. Йдеться про повноцінний котедж з повним спектром комфортних умов – будинки Marles з Європи під ключ від Jelovica. Таке житло придатне для проживання в будь-який час року. Виробник пропонує інноваційні технології, сучасні рішення, стильний дизайн за доступною ціною.

Замовити збірний будинок або самостійно побудувати?

Життя сучасної людини – це маса справ і турбот. Найчастіше, самостійно займатися будівництвом будинку-мрії у нас немає можливості. Крім того, самостійне будівництво, без відповідних знань і досвіду, досить часто призводить до розчарування – не досягнення бажаного результату і великим фінансовим витратам, які в рази перевищують спочатку заплановану суму.

Благо, сьогодні з’явилися сучасні будівельні технології та компанії, які пропонують будівництво збірних будинків в Україні «під ключ». Визнаний лідер ринку – торговий дім Єловиця. Ми можемо швидко, а головне якісно побудувати котедж вашої мрії, який буде на всі 100% відповідати вашими побажаннями.

Важливо зауважити, що на ринку можна знайти мало пропозицій, які зможуть задовільнити співвідношенням ціни і якості. Словенська компанія Marles з Європи займається виробництвом енергоефективних збірних будинків більше 50 років і точно знає, яке житло необхідно сучасному замовнику. Виробник пропонує незмінно високу європейську якість за адекватними розцінками.

Який будинок обрати?

Збірний будинок – це привабливий дизайн, ефективність, функціональність і практичність. На заводах в Словенії за проектом, схваленим замовником, виготовляються стіни, вікна, двері, інженерні комунікації. У процесі виробництва використовуються екологічні матеріали, які пройшли сертифікацію відповідно до європейських вимог.

Практично усі будинки Marles містять велику кількість натурального дерева. В процесі виробництва використовується спеціальний клеєний брус. В знак підтвердження надійності, якості та довговічності своїх котеджів, виробник пропонує офіційну гарантію на всі без винятку споруди строком на 30 років.

Все ще сумніваєтеся з вибором? Сміливо переходьте на сайт компанії Єловиця. Тут представлений великий вибір проектів будинків, а також детальна інформація про переваги збірних котеджів каркасного типу.

П’ять причин замовити збірний будинок Marles з Європи “під ключ” від Jelovica

Вас цікавлять сучасні якісні проекти? Збірні будинки від Jelovica здивують своїми перевагами:

  • Сертифікація кожної споруди відповідно до європейських стандартів.
  • Офіційна гарантія виробника.
  • Високі показники енергоефективності (середня вартість утримання будинку невеликій площі в день рідко перевищує 1-2 долари).
  • Відмінний захист від шуму.
  • Високі показники експлуатаційної безпеки – гарна стійкість до пожеж і землетрусів.
  • Простий і швидкий монтаж. При заздалегідь підготовленій ділянці і фундаменту на збірку будинку до стану готовності у 80% йде не більше 2 тижнів.
  • Можливість вибору типового проекту або індивідуального дизайну будинку.

Компанія Єловиця, спільно з виробником, пропонує котеджі збірного типу «під ключ».

Скільки коштує збірний будинок від Єловиця?

Основне питання, яке хвилює кожного замовника – ціна проекту? Вартість готової конструкції, яка підготовлена ​​під чистову обробку становить від 700 до 900 євро за 1 м.кв. Ціна повністю готового збірного будинку «під ключ» – від 1110 до 1400 євро за 1 м.кв. Хочете отримати детальну інформацію? Зателефонуйте нам прямо зараз! Наші менеджери дадуть відповідь на питання, що цікавлять і запропонують кращі рішення для реалізації у життя ваших побажань.