Утеплення фасадів: як вибрати компанію

Вам потрібне утеплення фасадівале ви не знаєте як вибрати компанію, яка його зробить? Щоб вибір виконавців не перетворився на проблему, а результат радував, потрібно орієнтуватися на певні критерії. Оголошення, де пропонують «швидко і недорого» зробити утеплення ігноруйте відразу. На етапі обговорення можливої співпраці отримайте максимум інформації, щоб зробити правильні висновки про компанію.

На що звертати увагу, при виборі компанії для утеплення фасадів?

Спочатку поцікавитися наявністю документів, які підтверджують офіційну діяльність. Підписаний договір стане вашою гарантією у випадку непередбачуваної ситуації. Після виконання робіт має надаватися гарантія. Якщо ніякого документального підтвердження немає, значить перед вами аматори, з якими не варто мати справи.

Дізнайтеся:

  • які матеріали використовують для утеплення;
  • технологія виконання;
  • терміни робіт.

Пересвідчитися в професіоналізмі можна, ознайомившись з готовими роботами. Відгуки в інтернеті варто читати лише на незалежних ресурсах.  Досвід роботи також є хорошим індикатором, який дозволить упевнитися в професіоналізмі. Якщо компанія працює на ринку 10, 15, 20 років, то їй немає сенсу погано робити свою роботу, адже якість — запорука хорошої репутації.

Як формується ціна утеплення фасадів?

Вартість робіт часто є головним індикатором при виборі виконавців для утеплення фасадів. Вона не має бути низкою, адже формується з урахуванням кількох критеріїв:

  • теплоізоляційні матеріали;
  • клеї, армуючі розчини та усі засоби, які використовуються;
  • фінішне покриття;
  • вартість робіт;
  • площа фасаду.

Найкраще, коли компанія використовує одну систему утеплення, в комплекс якої входять всі необхідні теплоізоляційні матеріали. Наприклад, німецька технологія STO, яка за весь час використання зарекомендувала себе найкраще з усіх відомих брендів. В лінійці засобів є усі необхідні матеріали для поетапного нанесення.

Якщо вибирати між якістю і ціною, вибирайте перше. Адже у випадку невиправданої економії уже через кілька років фасад доведеться переробляти. Не варто економити на товщині утеплювача, дюбелях для фіксації теплоізоляційних плит, додатково утеплювати підвал, дах. Якщо утеплення фасадів буде проведене згідно з технологію, тоді ви зможете зекономити на опалені взимку і поступово повернете кошти, які вклали.

Якщо Ви шукаєте хто зможе якісно виконати роботи з утеплення, ми можемо порадити компанію fasadu.com.ua, яка напротязы вже 20 років працює по всій західній Україні

EN RU UK