Про які деталі для відкатних воріт не забути перед монтажем?

Надійні та якісні ворота є запорукою професійного і безпечного їх використання. Монтаж відкатних конструкцій будь-який бажаючий власник зможе зробити самостійно. Для цього необхідно придбати саму систему, фурнітуру, знати про деякі деталі для відкатних воріт і поетапно їх встановити.

Принцип дії та комплектуючі

Відкатні ворота засновані на принципі залучення роликів під час відкриття або закриття таких дверей. Потрібно пам’ятати про стійке закріплення.

Безпосередньо система воріт включає в себе наступні складові:

  • роликова опора;
  • направляюча балка;
  • підставка;
  • нижні і верхні уловлювачі;
  • верхній роликовий фіксатор (кронштейн);
  • кінцевий знімний ролик.
Лучшая цена за ремонт квартир под ключ от честной ремонтно-строительной компании stroyhouse.od.ua

Вибираючи якісні комплектуючі, зверніть увагу на виробників, з огляду ціни та якості продукції. Простіше придбати набір готової фурнітури з усіма необхідними механізмами від перевіреної компанії – залишиться тільки зібрати це все. Важливо слідувати інструкції по встановленню, завдяки якій ви легко зможете виконати необхідні роботи.

Правила монтажу відкатної системи воріт

Це складний процес, що вимагає досвіду і знань. Всі стадії встановлення вимагають чіткого дотримання правил і положень розміщеної нижче інструкції. В іншому випадку вона прослужить недовго. А витрати на ремонт значно перевищать суму, яку можна було витратити на професійний монтаж. Як проходить процес встановлення?

  1. Починати роботи потрібно з розмітки напрямку руху стулок. Для цього натягується мотузка уздовж майбутнього проїзду. Якщо товщина секційного матеріалу не перевищує 70 мм, то дистанція від стовпа до мотузки робиться рівною 70 мм. Кріпиться мотузка на висоті 15-20 см від землі.
  2. З допомогою такої розмітки отримуємо вісь розташування роликових опор. Важливо правильно виконати розрахунок фіксації останніх з точністю до міліметра, оскільки від цього залежить термін служби всього механізму.
  3. Щоб забезпечити вільне відкриття воріт, опори встановлюють якомога ширше по відношенню одна до одної.
  4. У стовпа, який виступає обмежувачем проїзду, роликову опору потрібно відводити з внутрішньої сторони від нього на 25 см, у напрямку відкату стулок. Якщо цього не зробити, накатний ролик, встановлений пізніше, не дозволить воротам повністю відкритися.
Где можно купить бежевую раковину?

Установка відкатних воріт може значно спростити життя, адже не доведеться постійно виходити з машини, щоб відчиняти та зачиняти ворота. Крім того, така система підвищує статус і презентабельність придомової території.