Освітлення домашнього басейну. Яке краще обрати і чому?

Сучасні домашні басейни вже давно перестали бути лише місцем для плавання та приємного відпочинку і стали справжніми шедеврами ландшафтного дизайну та прикрасами будь-якого двору чи дачної ділянки. По-справжньому красивими і стильними стаціонарні басейни робить яскраве сучасне освітлення . Саме правильно підібране та влучно налаштоване освітлення зробить ваш домашній басейн ще красивішим та привабливішим, гарно оточить борти басейну та додасть йому особливого шарму.

   Сучасні виробники басейнів та обладнання до них пропонують декілька варіантів освітлення домашніх стаціонарних басейнів:

  • Освітлення басейнів за допомогою вбудованих в чашу прожекторів. Прожектори для басейну – це закладні елементи, монтаж яких має відбуватися ще на етапі проєктування басейну. Існує два основних види прожекторів, які монтуються під бетон або під лайнер. Також існують прожектори, які світяться лише білим кольором, а є і такі, що змінюють колір за вашим бажанням простим натисканням кнопок на пульті (можна запрограмувати певну послідовність переходів кольору та режимів). Прожектори зі змінним кольором можуть працювати у двох основних режимах – статичному та динамічному. Ще однією характеристикою прожекторів є їх потужність. Пам’ятайте, прожектори з більшою потужністю будуть світити яскравіше, але й електроенергії будуть поглинати більше. Перед придбанням вбудованих прожекторів обов’язково необхідно розрахувати їх кількість – один прожектор встановлюється на 15-20 квадратних метрів поверхні води. Тільки з такою кількістю освітлення ваш басейн буде виглядати гарно і привабливо. Вибір та підрахунок необхідної кількості прожекторів треба обов’язково робити ще на етапі проєктування басейну, оскільки монтаж вбудованих прожекторів в чашу басейну, що покрита плиткою чи захисним лайнером, вже неможливий, бо це може порушити цілісний покрив та гідроізоляцію чаші вашого басейну. Якщо ж на етапі монтажу басейну ви не передбачили встановлення вбудованих прожекторів, ви можете легко замінити їх на накладні або поверхневі плавучі прожектори, які також є функціональними і виглядають досить стильно та гарно.
  • Освітлення басейну накладними прожекторами. Основною відмінністю накладних прожекторів від вбудованих є можливість їх установки в уже готовий басейн, який запущений у використання. Накладні світильними монтуються досить швидко та легко, також для них не треба попередньо готувати спеціальні отвори та підводити електрику. Майже всі накладні прожектори є світлодіодними. Всі вони мають різну потужність і можуть світитися різними кольорами. Більшість власників домашніх басейнів віддають перевагу саме накладним світильникам, оскільки їх встановлення займає мінімум часу і не потребує допомоги професіоналів, а також при необхідності чи просто за власним бажанням такі прожектори можна легко перемістити на інше місце;
  • Підсвітка та декор басейну за допомогою плавучих світильників. Якщо стаціонарні басейни частіше всього мають спеціально вмонтовані або накладні прожектори для підсвітлення чаші, то каркасні та надувні басейни не комплектуються подібним обладнанням. Але ж власникам каркасних та надувних басейнів також хочеться прикрасити свій басейн, особливо під час нічних вечірок чи романтичних вечорів. Розв’язанням цієї проблеми стане придбання спеціальних плавучих світильників. Сучасні плавучі світильники одночасно є і обладнанням для освітлення, і елементами декору вашого домашнього басейну. Для того, щоб почати використовувати плавучі світильники необхідно просто увімкнути їх та помістити у воду. Такі сучасні та оригінальні світильники додадуть вашому басейну особливого шарму та зроблять його ще більш привабливим. Плавучі світильники працюють від сонячного світла або від вбудованих акумуляторів, тому користуватися ними просто, безпечно та економічно. Ще однією приємною особливістю плавучих світильників є достатньо довгий термін роботи, оскільки вони відрізняються міцністю та надійністю.

Як правильно обрати прожектори для басейну?

Вибір системи освітлення для басейну – досить непростий процес, підійти до якого варто відповідально. При виборі правильного обладнання ви можете зробити свій басейн справжнім шедевром та прикрасою власного двору чи дачної ділянки. Обираючи прожектори для свого домашнього басейну обов’язково зверніть увагу на наступні нюанси:

  • Тип басейну. Пам’ятайте, що вбудовані світильники підійдуть тільки для стаціонарних басейнів, в яких ще на етапі проєктування та монтажу підготовлені спеціальні отвори;
  • Кількість необхідних вам світильників, яка напряму залежить від об’єму вашого басейну. Правильно розрахувати необхідну кількість не складно, але при необхідності можна звернутися для спеціалістів;
  • Потужність прожекторів. Більш потужні прожектори будуть світити яскравіше, але при цьому вони будуть поглинати більше електроенергії, а значить і ваших коштів;
  • Колір прожекторів. Можна обрати білі чи кольорові прожектори. Білі вважаються класичними, а кольорові більш сучасними. Вибір кольору залежить лише від ваших фінансових можливостей та власних вподобань.

     Великий вибір різноманітних прожекторів для басейнів ви зможете знайти на сайті нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua. Ми пропонуємо своїм покупцям лише якісні та надійні прожектори, які допоможуть вам доповнити та прикрасити власний басейн. З нашими прожекторами ваш басейн завжди буде стильним та сучасним, а плавати в ньому буде справжнім задоволенням для вас.

Звертайтеся до нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua і наші професійні менеджери допоможуть вам правильно та швидко підібрати необхідні елементи освітлення та оформити замовлення. У нас ви зможете недорого купити тільки якісні та надійні прожектори, які прослужать вам довгий час без нарікань. Доставляємо в будь-який населений пункт України.