Наливні підлоги STO

Дім починається із фундаменту, а кімната – із підлоги. Від її міцності та рівності залежатиме стійкість усіх предметів інтер’єру у приміщенні та комфорт щоденного перебування

Щоб зробити горизонтальну поверхню ідеально гладенькою, технологи розробили продукт, який полегшує життя будівельникам – це наливні підлоги. Матеріал самостійно набирає ідеальної паралелі відносно заданого рівня. А міцність та надійність – це основні критерії до промислових наливних підлог. Адже по ним ходитимуть тисячі ніг та їздитиме професійна техніка.

Щороку ремонтувати неякісну наливну підлогу обійдеться значно дорожче, ніж зробити якісну наливну підлогу, яка не втратить своїх початкових характеристик за десятиліття.

У Німеччині, країні, де стандарти якості та комфорту життя досить високі, технологи розробили покриття, яке відповідає міжнародним вимогам безпеки як промислових так і побутових типів підлоги.

Німецький виробник фарб та штукатурок STO для інтер’єрних та екстер’єрних робіт є світовим лідером якості та у 2021 році знову підтвердив свій статус нагородою від «Wirtschaftswoche».

Тому ми пишаємося тим, що можемо запропонувати системи наливної підлоги європейського рівня тепер і в Україні.

Конкурентні переваги наших систем у їх дбайливому ставлені до здоров’я людини. Маючи у своєму складі лише екологічні компоненти, системи наливної підлоги STO можуть і повинні використовуватися у лікарнях, санаторіях, навчальних закладах, де функціонує велика кількість людей впродовж тривалого часу. Матеріали від STO не викликають алергії та сприяють комфортному перебуванню людей к приміщенні.

Окрім того, промислові наливні підлоги німецької марки STO легко очищаються та мають неперевершені зносостійкі характеристики. Відповідно до типу навантаження та призначення покриття, STO може запропонувати різноманітні за міцністю та еластичністю матеріали, які вдовольнять найвимогливішого замовника.

На нашому сайті також функціонує конфігуратор наливних підлогових покриттів, де ви зможете ознайомитися із лінійкою наливних підлог, що презентує компанія та вибрати технологію покриття за індивідуальними показниками.

Зазначимо, що працювати із наливними підлогами STO легко, будівельники відзначають, що це якісний матеріал, робота із яким не становить труднощів.

За бажанням клієнта наливна підлога може бути матовою чи глянцевою. Обирати вам!

EN RU UK