Фасадні термопанелі купити від виробника ROYAL FASADE

Клінкерні термопанелі від ROYAL FASADE – це справжній матеріал майбутнього. Плити стійко переносять будь-який фізичний та хімічний вплив, створюючи для цоколю додатковий захист від оточуючого середовища, від опадів, від вогкості. Завдяки мінімальній вазі зовсім не обтяжують фасад, не призводять до його деформації, не викликають дефектів.

Багата кольорова та фактурна гамма дозволяють підібрати панелі до будь-якого проекту, яким би незвичайним він не здавався на перший погляд.

Фахівці рекомендують надавати перевагу немарким грубуватим матеріалам. Вишукані бажано залишити для прикрашання стін. Цоколь більше брудниться. Це слід враховувати.

Збирати фасадні панелі дуже просто. Принцип “лего” іграшок дуже гарно описує завдання. Виконає збірку навіть людина, що ніколи не займалася обробкою фасадів. Головне монтувати їх на чисту заздалегідь підготовлену поверхню.

Будівля зводиться хоч и не на сторіччя, але на десятиріччя однозначно. Тому використання якісних матеріалів дуже важливе. В теорії цоколь можливо утеплювати й ззовні, й зсередини.

Звертайтесь! Доставка матеріалу можлива в будь-який регіон країни, будь-якої пори року. Пишіть, дзвоніть, робіть заявку по Email. Будемо раді вам допомогти.

Якщо потрібна професійна консультація, ознайомтеся з текстовими матеріалами на нашому сайті, а якщо не знайдете потрібної інформації, пишіть напряму, розповімо, пояснимо, допоможемо, порадимо!

Ми працюємо по всій території України, приймаємо замовлення з центру, заходу, сходу та півдня. Робимо доставку в будь-який куточок нашої країни.