Фасадна штукатурка

Німецька фасадна штукатурка Sto для зовнішнього використання підходить для мінеральних та органічних основ. Її можна використовувати як фінішне покриття або основу для декорування. Виготовлена на основі штучних смол. Забезпечує високий рівень захисту від дощу, ультрафіолетового проміння та інших атмосферних явищ. Добре пропускає пару.

Особливості фасадної штукатурки

  • Щільність засобу 1,7-1,9г/см³.
  • Відрізняється низькою проникністю води.
  • Відноситься до матеріалів, які не підтримують горіння.
  • Має структуру з мармуровими зернами.
  • Розчиняється в воді, але після нанесення і висихання відштовхує краплі вологи.
  • Забезпечує захист від тріщин, ударів та граду.
  • Використовується для цегляних, утеплених, навісних фасадів.

Як наноситься фасадна штукатурка?

Наносити засіб можна тільки на попередньо підготовлену поверхню. Вона має бути сухою, чистою, твердою. Потрібно забрати з поверхні стару фарбу, пошкоджені шари покриття, які можуть вплинути на зчеплення з поверхнею. Якщо на стінах були дефекти і їх не усунули, то після нанесення штукатурки можуть виникнути тріщини і бульбашки.

Засіб не можна використовувати під дією прямого сонячного випромінювання та на сильно нагрітій поверхні. Мінімальна температура навколишнього середовища і стін при якій допускається виконання робіт +5 градусів. Верхня межа не має бути вищою ніж +30 градусів.

Перед нанесенням засіб можна розбавити водою, але не потрібно використовувати велику кількість рідини. Адже у такому випадку погіршаться властивості засобу. Перед нанесенням добре перемішати. Якщо роботи відбуваються механізованим способом, відрегулювати машину відповідно до технічного регламенту.

Залежно від типу і матеріалу поверхні, консистенції, розхід фасадної штукатурки 3,5-5,5кг/м2. Перед нанесенням поверхню потрібно прогрунтувати. Якщо використовується засіб німецького виробника Sto, купувати ґрунтовку цього ж бренду для кращої фіксації з поверхнею і формування міцного шару.

Після нанесення штукатурки забезпечити умови для висихання. Роботи не починати в дощову погоду або сильну спеку. Температура навколишнього середовища має буде +20 градусів, відносна вологість не більше 60 %. Після нанесення штукатурку можна шліфувати не пізніше 24 годин. Після 28 днів вона затвердіє повністю і не буде піддаватися будь-якій обробці.

Компания STO уже на протяжении 70 лет предлагает качественные штукатурные смеси во всем мире.

EN RU UK