Де купувати пісок для дренажних робіт?

Умовою функціональності та ефективності дренажної системи є дотримання технологій її монтажу, а також використання якісних будівельних матеріалів.

Пропонований текст розповість, де краще купити пісок для конструкції дренажу, а також пояснить значення цього будматеріалу в ній.

Чому якість піску для дренування важлива?

Застосування будь-якої піщаної підсипки для дренажу не є правильним рішенням. Результатом такого помилкового підходу до будівництва може стати забивання зливних отворів та загнивання коренів рослин.

Важливо, щоб пісок міг забезпечити надійність та тривалий термін експлуатації глибинної дренажної системи. Оптимальним варіантом є застосування його на глинистих та суглинистих ґрунтах високої щільності.

Умовою використання піску морського та гірського є необхідність його попереднього промивання. Такий процес забезпечить усунення з нього солі, домішок та інших сполук, що знижають робочі властивості відповідного будматеріалу.

Згідно технології, для засипання дренажної труби без фільтра можна також використати гранітний відсів – дрібний гравій з розміром фракцій від 3 до 10 мм.

Між засипкою та дренажною трубою розташовують спеціальний шар геотканини. Потім відповідну конструкцію засипають.

Піщана засипка, що слугує для заповнення всіх порожнеч, у даному випадку забезпечує необхідний захист трубопровідної комунікації від механічних пошкоджень.

Головна функція піску в дренажі – утримання конструкції та фільтрація механічних домішок, забезпечення чистоти та ефективності системи.

Класифікація, види

Пісок будівельний класифікують відповідно до таких його властивостей, як щільність та зернистість.

Відомо декілька типів відповідного будматеріалу:

  • гравійний – його відрізняє висока щільність, необхідна для створення фундаментних та дренажних конструкцій;
  • крупнозернистий – пісок, що надає будівельним спорудам необхідної стабільності, міцності й надійності;
  • середньозернистий – матеріал, що більше підходить для виготовлення бетонних, цементних  розчинів та інших рідких будівельних сумішей;
  • дрібнозернистий (пилуватий) – за допомогою відповідного будматеріалу вирівнюють поверхні під покриттями, а ще його використовують як основу для виготовлення керамічних виробів.

Загальними пріоритетними особливостями піску як матеріалу для виконання будівельних, у тому числі дренажних робіт, є доступність, високі показники стійкості та витривалості, а також екологічна безпечність.

Особливості вибору постачальника сипучих будматеріалів

Визначаючись із відповідним вибором, варто враховувати наступні моменти:

  • цінові пропозиції компанії – для дренуючої підсипки підійде варіант недорогий, бюджетний;
  • асортимент цього товару – варто довіряти постачальникам, які пропонують будівельний пісок різних видів, в тому числі кар’єрний, річковий, митий, сіяний тощо;
  • особливості та спектр сервісу продавця – плюсом буде можливість замовити відповідний будматеріал зі швидкою доставкою;
  • досвід роботи компанії – заслуговують на довіру перевірені постачальники, що працюють на українському ринку багато років.

Серед вітчизняних продавців сипучих матеріалів для дренажу та інших будівельних конструкцій добре себе зарекомендувала компанія Profman. Відповідного продавця, що реалізує пісок без посередників, відрізняє демократична цінова політика, висока якість товару та зручний сервіс – він передбачає швидке доставляння будматеріалів у межах всієї України.