Будівельні блоки в Харкові

Будівельні блоки використовуються в будівельній промисловості для формування бетонних конструкцій, таких як стіни або огорожі. Як правило, вони складаються з бетону і наповнювачів з певних розрахункових сумішей в залежності від необхідної міцності, але системи, що використовуються в якості кам’яних блоків, за своєю природою не несуть навантаження або не повинні мати ніяких вертикальних навантажень.

Блок будівельний: особливості

На початку двадцятого століття виробництво блоків стало усталеною галуззю. Сьогодні величезна універсальність бетонних блоків демонструється в їх використанні по всій будівлі: від фундаментних, пустотних і монолітних стін, до перегородок, розділових стін і в якості компонента «балкових і блокових» підлог.

Будівельні блоки для стін діляться на:

  • Пустотілі бетонні блоки. Традиційно використовувані в будівельній промисловості бетонні пустотілі блоки зазвичай виробляються з легкими заповнювачами з певним розрахунковим навантаженням.
  • Газобетонні блоки є легшою і більшою за розмірами версією цегли. В основному зроблені з тих же інгредієнтів, що і з цегла, але з іншим складом, що дозволив знизити витрати на виробництво.
  • Бетонні цеглини, як правило, представляють собою невеликі прямокутні блоки, систематизовані і складаються разом для створення жорсткої стіни. Ці цеглини зазвичай з глини або бетону. Використовуються в зборах, на фасадах, так як забезпечують хороший естетичний і гладкий вигляд.
  • Тверді бетонні блоки виготовляються так, щоб бути міцними, важкими і створюються з щільних природних складників. Ці блоки досить міцні, щоб із них можна було створити великі кам’яні конструкції, які несуть навантаження.
  • Перемички виготовляються так, щоб служити в якості кладки одиниці і самої опалубки. Естетично у перемичок є глибока канавка, в яку укладаються арматурні стержні разом з бетоном.
  • Бруківка зазвичай являє собою прямокутну або квадратну коробку із залізобетону. Оскільки ці блоки використовуються в дорожніх покриттях і узбіччях доріг, вони повинні бути пофарбовані добре видимими бетонними фарбами, а також залишатися жорсткими і досить міцними, щоб витримувати будь-які автомобільні зіткнення.

Переважні властивості бетонних блоків відображаються в їх безлічі варіацій міцності, ізоляційних і шумопоглинаючих властивостей.

Де знайти якісну продукцію

Купити блок будівельний можна в інтернет-магазині Building Ceramics перейшовши за прямим посиланням — https://ekirpich.com.ua/stroitelnye-bloki/, де представлено широке розмаїття продукції.

На сайті покупці знайдуть:

  • блоки декоративні парканні;
  • газобетон;
  • керамічні блоки;
  • аксесуари для кладки блоку.

Ціна будівельного блоку залежить від обраного типу. Доставка продукції здійснюється по всій Україні. Дізнатися більше про співпрацю з Building Ceramics можна у менеджерів компанії за контактним номером телефону.