Виготовлення меблів, принципи

Наш колектив уже багато років виготовляє на замовлення меблі у Рівному за індивідуальними проектами. Професійний колектив нашої компанії зробить для вас стильні, зручні, безпечні меблі для всієї родини.

Наші принципи:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його майбутнього проекту.
  • Безперервний взаємозв’язок протягом усього процесу виготовлення меблів Рівне і уважне ставлення до всіх побажань і вимог замовника.
  • Немає штампам, немає шаблонів — усвідомленість виконання і турбота про зручність, практичність і естетику вашого виробу.
  • Висока і бездоганна якість незалежно від цінової категорії проекту.
  • Головний мотив нашої діяльності і її мета — радість і позитивні відгуки наших клієнтів.

Ми думаємо про ваш комфорт, задоволення і достатку, тому постійно вдосконалюємось; розробляємо нові ідеї та технології; знаходимо нестандартні рішення і втілюємо їх у життя!

Якщо ви вирішили замовляти меблі Рівне, то вам треба розуміти, з чого і як вона буде зроблена. При замовленні меблів вам в основному запропонують меблі з різного роду панелей, різних з естетики та вартості, а також з масиву дерева. Це важливо не стільки через ціни, скільки з точки зору безпеки для здоров’я, довговічності і простоти експлуатації. Сучасні матеріали дуже різноманітні і по-різному поводяться під час користування.

У меблях, що виготовляються нами використовуються тільки найбезпечніші та екологічно чисті матеріали, які пройшли міжнародні та вітчизняні стандарти і мають високий знак якості. Не економлячи на якості дорогих матеріалів, ми, тим не менш, здатні запропонувати Вам висококласні і стильні меблі на замовлення, за доступними цінами.

Залежно від характеру планованої Вами меблів матеріали можуть доповнювати один одного. Так, дерев’яні фасади добре поєднуються з корпусними стінками, виконаними з ДСП або МДФ, що дозволяє заощадити на вартості, але не на якості, вироби. Наклавши шпон на корпусні стінки того ж виробу отримаємо повноцінні меблі на замовлення з дерева, термін експлуатації яких при цьому значно вище аналогічних меблів, виконаної тільки з одного масиву. Пластик буде хороший в складі кухонних меблів, акрилове скло чудово виглядає у вигляді ставок на міжкімнатних дверях і фасадах шафи-купе. Приголомшливий за своєю красою штучний камінь коріан знайде себе в таких видах продукції: як стільниці, барні стійки, мийки і підвіконня. А інтер’єрний фотодрук поставить заключний штрих на фасадах зібраних вже меблів.

Всі меблі виготовляються на власному виробництві нашої фабрики, виключно з урахуванням та за погодженням з Вами дизайну, розмірів і конфігурації виробів.