Секрети виробництва меблів із натурального дерева

Дубові меблі – це естетичне, практичне й дуже довговічне рішення. Втім, дуб – примхливий і важкий в обробці матеріал. Якщо ви плануєте придбати якісні меблі з натурального дерева, зверніть увагу на продукцію «Lori». Майстри цієї компанії дотримуються всіх технологічних норм обробки деревини та застосовують чимало професійних прийомів, що дозволяють збільшити термін експлуатації виробів.

  • Якісне висушування. Неякісно висушений масив з часом може втратити форму. Аби запобігти вигинанню та розтріскуванню матеріалу, майстри використовують сушильні установки італійського виробництва. Вони контролюють процес висушування за допомогою комп’ютерної техніки, що дозволяє забезпечити чудовий результат: вологість 6-8% відсотків без внутрішнього напруження.
  • Повздовжні розпили. Як відомо, дуб – це гігроскопічний матеріал. Дуже часто виготовлені з нього меблі втрачають форму та розтріскуються. Щоб запобігти цьому, майстри наносять поздовжні розпили та скріплюють щити поперечними ребрами жорсткості.
  • Алюмінієвий профіль. Дубові столи часто зміцнюють алюмінієвим профілем. Такі ребра сприяють збереженню форми щита.
  • Сендвіч. Товсті меблеві щити рідко «скручуються» та втрачають форму. Меблі «Лори» складаються з дубових полотен, обшитих ламелями товщиною 4 міліметри. Не варто плутати такі вироби зі шпонованими, адже шпон має товщину всього 0,6 мм.
  • Якісне шліфування. Меблі шліфують за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє усунути навіть найменші дефекти поверхні.

Вироби з дуба від «Lori» – досвід, помножений на любов до своєї роботи

Продукція фірми має чимало переваг, адже майстри докладають усіх зусиль, щоб створити справді «вічні» меблі.

  1. Природне покриття. В асортименті компанії представлені вироби, оброблені синтетичними та природними сумішами. Майстри використовують емаль та акриловий лак, а також олійно-воскову суміш та лляне масло. Синтетичні лаки надійно захищають поверхню від пошкоджень і вологи, втім, повторне лакування можливе лише у заводських умовах. А ось екопокриття можна оновити навіть у домашніх умовах!
  2. Великий асортимент. Лави, ліжка, корпусні та інші вироби представлені у кількох варіантах: зрощені та незрощені (мають більш природний вигляд) щити, а також рустік – щити з поверхнею, покритою дрібними тріщинками, сучками та іншими естетичними недоліками.
  3. Меблі на замовлення. Якщо ви мрієте про ліжко з різьбленими стійками, шафу з кількома секціями за власним ескізом чи інший незвичний варіант, придбайте меблі на замовлення.

Деякі клієнти неохоче замовляють натуральні меблі з дерева, адже знають, що збирати виріб доведеться самотужки. Майстри зберуть меблі прямо у вас вдома, тому вам не доведеться гуглити інструкцію та витрачати час на пошуки потрібних елементів.