Дивани, кухонні лавки та куточки — створіть затишний та гостинний простір у будинку!

Дивани є одним із найбільш необхідних предметів меблів у кожному будинку. В Україні ціна на дивани може бути різною, оскільки різноманітний їх модельний ряд. В інтернет-магазині RoomDepot можна купити:

  • комфортний диван у вітальню;
  • компактний та оригінальний диван у дитячу кімнату;
  • кухонну лавку на кухню;
  • м’який та функціональний кухонний куточок у їдальню.

Такі меблі забезпечать не тільки комфорт та затишок у вашому будинку, але й стануть гарним елементом інтер’єру будь-якого приміщення.

 

Які дивани пропонує покупцям компанія RoomDepot

Наш магазин пропонує широкий асортимент та різноманітність модельного ряду, тому вибрати диван з необхідними параметрами, що відповідає певним вимогам, зможе кожен покупець незалежно від рівня його достатку. У нашому магазині ви можете, наприклад, вибрати недорогий бюджетний диван, що характеризується міцністю, лаконізмом форм та простою конструкцією, а також більш дорогу, комфортну та функціональну модель дивана.

Прямі дивани

Меблі прямої форми відносять до класичного типу. Виготовлені в різних розмірах прямі дивани є універсальними для встановлення в будь-якому приміщенні. Класичний прямий диван являє собою виріб подовженої прямокутної форми, оснащений м’яким сидінням, спинкою та підлокітниками, які створюють необхідний рівень комфорту для відпочинку/сну людини. Такі дивани можуть бути:

  • конструкціями, що не розкладаються — з одним спальним місцем;
  • розкладні, що надають кілька спальних місць.

Вони ідеально підходять для вітальні як головного предмета інтер’єру. Різноманітна форма та дизайн прямих диванів дозволяють покупцеві вибрати будь-яку їхню модель, що на 100% відповідає критеріям його пошуку.

Дитячі дивани

У порівнянні з диванами для дорослих, моделі дитячих диванів характеризуються малими габаритами, щоб діти могли легко використовувати їх, незважаючи на різницю в їхньому зростанні та віці. Форма та дизайн дитячого дивана також відрізняється — вони можуть бути виконані у формі різних предметів або героїв казок, відрізнятися дуже яскравим та оригінальним дизайном, який дуже подобається дітям. Такі меблі ідеально підходить для дитячої або ігрової кімнати, доповнюють або стають родзинкою її інтер’єру.

Кухонні куточки

Інтер’єр сучасної кухні або їдальні у багатьох будинках сьогодні включає такий обов’язковий елемент, як компактний та функціональний кухонний куточок. Виріб дуже зручний в експлуатації та виграшно виглядає у дизайні приміщення. В інтернет-магазині RoomDepot ви можете знайти кухонні куточки різних розмірів — для великих та малогабаритних кухонь/їдалень. Ви можете вибрати модель будь-якої конструкції:

  • з підлокітниками;
  • з додатковим спальним місцем (розсувні);
  • із вбудованою стільницею, ящиками для зберігання кухонного начиння тощо.

Такі меблі на кухні — ідеальне рішення для великої та гостинної родини.

Кутові дивани

Це меблі, конструкція яких нагадує букву L, за рахунок чого на кутовому дивані можуть зручно розміститися відразу кілька людей. Зазвичай їх встановлюють у вітальні, вони також добре виглядають і зручні в їдальні та на кухні. Кутові дивани — це ідеальні меблі для відпочинку в дружньому або сімейному колі і можуть бути ідеальним вибором для сімейного відпочинку або прийому гостей. Вироби можуть мати різні розміри та дизайн, оснащуватись додатковими елементами (м’які подушки, вбудовані стільниці, ящики).

Кухонні лавки

Цей класичний елемент кухонних меблів досі є затребуваним завдяки своїй оригінальній формі. По суті, кухонна лавка — це вузький диван без спинки та підлокітників, його можна встановити вздовж вікна/стіни та використовувати не тільки як місце для відпочинку. Лавку можна легко присунути до кухонного куточка, збільшивши кількість місць для приймання їжі.

Кухонні лавки без оббивки можуть використовуватися як додаткові поверхні для зберігання продуктів/посуду. Кухонні лавки з відкидними спинками, які можна використовувати як стільниця, ідеально підходять для маленьких кухонь. Вони дозволяють ефективніше використовувати простір невеликого приміщення та збільшують кількість посадкових місць.

Дивани різних типів мають свої особливості експлуатації та переваги. Вибір конкретної моделі дивана залежить від покупця та його вимог до меблів даного типу. З доставкою по Україні купити у Києві диван для їдальні, кухні, вітальні чи дитячої кімнати пропонує інтернет-магазин RoomDepot. Вибирайте диван, який відповідає вашим потребам, щоб створити комфортну та стильну атмосферу в будинку.