Квартира для одиначки та для пари: у чому різниця?

Численні дослідження показують, що середня площа на людину в Україні становить трохи більше ніж 29 кв. м. Це розмір середньої однокімнатної квартири. Але тим, хто хоче зняти квартиру у Тернополі, варто звертати увагу не лише на квадратуру. Мають значення також такі фактори:

  • кількість мешканців;
  • сфера діяльності орендаря;
  • спосіб життя орендаря.

Приміщення для одиначки та сімейної пари не може бути однаковим. Відрізнятимуться також квартири для людей, які працюють віддалено. Будь-який варіант під свої потреби ви можете знайти на сервісі OLX.

Квартира для одного

Холостим хлопцям та одиноким дівчатам можна звернути увагу на квартири-студії з квадратурою від 25 метрів. Цього буде достатньо для організації особистого простору. Якщо потрібно працювати віддалено, доведеться розглянути більш просторі варіанти житла, що дозволяють організувати робочий кабінет окремо.

Житло для пари

У випадку з парою ситуація дещо складніша, ніж із самотньою людиною. При грамотному плануванні витрат багато пар обов’язково подумають про двокімнатну квартиру, одна з яких буде спальнею, а інша — вітальнею. Орендна плата за таку квартиру буде відносно невисокою. У квартирі можна організувати комфортне місце. Але проблеми часто виникають тоді, коли в сім’ї з’являється дитина. Двох кімнат виявляється недостатньо.

Для пари з дитиною три кімнати — це основа та відправна точка. Іграшки, що скрізь лежать, і дитина, яка грає в одній кімнаті з працюючим батьком, — це привід для нервових ситуацій. Тому якщо фінансове становище дозволяє, варто звернути увагу на квартиру більшого розміру. Таким чином, вдасться отримати комфорт і житловий простір для кожного члена сім’ї.

Якщо в сім’ї є кілька дітей, потрібно спланувати простір для кожного ще на етапі вибору квартири. У дитини, що росте, повинна бути своя кімната. Чим більше людей і менше приміщення, тим більше конфліктів. Тому розміщення великої родини в маленькій квартирі не буде слушним варіантом.

EN RU UK