Інтер’єр квартири в індійському стилі

Часом домашній інтер’єр так приїдається і набридає, а робити ремонт через рік і все кардинально міняти немає ні сил, ні коштів, ні часу.
Вирішити питання інтер’єру можливо шляхом зміни і додавання лише деяких деталей. Знаючи елементи стилю можна зробити своє житло західного або східного, африканського чи російського стилю. Розглянемо на прикладі індійського.

Візерункові арки і ніші, плетені крісла і виті колони, різьблені ширми і тиків лави, слоники і подушки, строкатий текстиль і ароматні палички – все це Індія і її неповторний стиль. Але чи не занадто багато для одного приміщення?

Не втратити стиль, не перевантажуючи при цьому приміщення цілком можливо. Адже навіть одна річ з Індії в кімнаті здатна притягти до себе всю увагу. Оптимальним варіантом створення сучасного інтер’єру в індійському стилі буде кілька характерних індійських елементів, поміщених в сучасну обстановку.
Під індійський інтер’єр досить відвести якусь одну кімнату в квартирі. Якщо просто обставити її добротними та функціональними індійськими меблями, то завдання індійського стилю можна вважати вирішеною. Не дивлячись на те, що більша частина меблів, що завозиться з Індії, є продуктом ремісників, зроблена вона на совість.

Часто дерев’яні ніжки облямовані металом. Це не данина моді, а турбота про довговічність. Металеві смуги захищають дерево від термітів і вологого клімату. Взагалі індуси схильні використовувати в господарстві все, що попадеться під руку. Сідло слона у них запросто може стати столом, і навпаки. У спальні буде досить поставити ліжко з безліччю кольорових подушок і балдахіном східного забарвлення, щоб відчути себе індусом. Або поставити різьблену ширму, а на підлогу постелити барвистий індійський килим.

Стіни вітальні оббити тканиною з характерним малюнком або обклеїти шпалерами з шовкографією. Поставити столик, інкрустований слоновою кісткою. Обов’язкова клітка з папугою, і обов’язково золота, в сенсі кольору, а не матеріалу. Хоча, за бажанням. На кухні повісити завіски їх індійського сарі, поставити характерний металевий посуд з чеканкою, фігурку слона і достаток спецій. В коридорі можна повісити кольоровий ліхтар, зробити різьблену дерев’яну двері.

Кольори індійського інтер’єру глибокі і насичені. Неодмінним атрибутом індійського стилю є наявність золотого кольору.

Залишити відповідь