Зробіть приємність близьким – придбайте кквартиру в новобудові Харкова!

Зробіть приємність близьким – придбайте кквартиру в новобудові Харкова!

Харків – це сучасне місто яке динамічно розбудовується. Згідно офіційних даних в місті працює чотирнадцять компаній забудовників. На теперішній час, забудовники Харкова здали в експлуатацію дев’ять будівельних комплексів: «Воробйові гори», «Етюд», «Sparrow Hills», «Shatilovka Hillside», будинок по проспекту 50 років ВЛКСМ, будинок по вулиці Механізаторській, «Dominion», «Будинок на Набережній», «Аксіома», та одне котеджне містечко – «Журавлівска Слобода». Частково введено в експлуатацію ще чотири новобудови Харкова – це будівельні комплекси «Карамель», «Салтівський», «вулиця Зубарєва, 34», «будинок по вулиці Гвардійців Широнінців». На цьому сайті http://dim24.com.ua/uk/harkovuk/ ці новобудови в Харкові представлені з пропозицією продажу.

Ціни на первинному ринку житла постійно змінюються. Вартість житла залежить від таких факторів як метраж, місце розташування будинку, поверх на якому розташована квартира, наявність дитячого майданчика поблизу з будинком та іншого.

В залежності від метражу житлової площі нова квартира в Харкові ціна варіюватиметься відповідно.
Якщо порівнювати ціни на квартиру в Вінниці, то в залежності від відстані до центру міста, ми побачимо, що на околиці однокімнатна квартира в новобудові Харкова буде коштувати недешево, двокімнатна дорожче, а «трьошка» вдвічі дорожче ніж однокімнатна. В районах міста, які розташовані ближче до центру, купити квартиру в новобудові Харкова можна на порядок дорожче, ніж на околицях міста.
Ціни на новобудови в Харкові також будуть змінюватись відносно їх класу.

Сьогодні можна сказати, що квартири від забудовника в Харкові користуються нерівномірним попитом. Найбільш затребувані є одно- та двокімнатні квартири у новобудовах «економ» та «комфорт-класу». При цьому половина житла низького цінового сегменту купується з ціллю подальшого перепродажу.
Також в Харкові можливо придбати житло яке знаходиться в стадії будівництва або тільки проектується. На цей час таких проектів в місті нараховується близько п’ятдесяти. Ціна такого «віртуального» квадратного метру буде нижчою, ніж вже побудованого, але завжди є ризик втратити гроші вкладені в непобудоване житло.