Вхідні двері: безпека і комфорт вашого будинку

Сучасні вхідні двері – це високий рівень безпеки, елемент утеплення і комфорту вашого будинку. Також металоконструкції доповнюють інтер’єр і екстер’єр приватного будинку чи квартири. Якщо ви хотіли б утеплити оселю перед початком зими або давно хотіли поміняти вхідні двері, прийшов час підібрати нову конструкцію за прийнятною ціною.

Вхідні двері на замовлення

Двері з каталогів виглядають типово, нудно, моделі відрізняються тільки товщиною металу, замками і внутрішнім наповнювачем (мінвата чи пінопласт). Інша справа двері, виготовлені за індивідуальним замовленням. Клієнт може вказати будь-які параметри: товщину металу, внутрішній наповнювач, тип замка, наявність вічка, підібрати декоративні елементи фасаду та внутрішні інтер’єрні накладки з дерева.

Вхідні двері на замовлення відрізняються ексклюзивним дизайном, кращими параметрами і характеристиками. Варто відмітити, що такі металоконструкції робляться вручну, що підвищує рівень якості.


Порада! Якщо в будинку чи квартирі нестандартний дверний отвір, скористайтеся послугами виготовлення дверей за індивідуальним замовленням. В цьому випадку вам не доведеться демонтувати перестінки або добудовувати дверну коробку – коробка двері ідеально увійде в отвір.


Замовити нові двері

Компанія «Євробудсвіт» пропонує вхідні двері на замовлення. В каталозі перегляньте готові роботи попередніх замовлень. Візьміть готовий шаблон і трохи його змініть. Також можна знайти гарні двері в інтернеті (підібрати фото) або самостійно створити нову металоконструкцію.

Навіть якщо ви вперше зустрічаєте індивідуальний проект вхідних металевих дверей, команда професіоналів допоможе підібрати кращі характеристики під бюджет або ваші критерії.

Чому варто звертатися в компанію «Євробудсвіт»?

  • професійне виготовлення нових дверей;
  • висока якість металоконструкцій;
  • низькі ціни на всі види робіт;
  • професійний монтаж нових дверей;
  • консультація при створенні індивідуального проекту.

Якщо у вас є готовий проект, відправте файли через офіційний сайт, і дізнайтеся вартість нових дверей. Фахівці компанії швидко порахують матеріали, складність проекту, вартість замків та інших комплектуючих.

Отримайте не просто металеве загородження для будинку, а красивий елемент екстер’єру та інтер’єру. Сучасні двері мають якісні ущільнювачі (гумки), внутрішні наповнювачі (пінопласт чи мінвату).


Порада. З тепловим енергозбереженням в будинку пінопласт майже не поступається мінеральній ваті. Різниця між цими наповнювачами в тому, що мінеральна вата має кращі показники шумоізоляції. Завдяки тиші в будинку завжди буде комфорт і затишок.


Виготовлення дверей за індивідуальним проектом на найвищому рівні вимагає часу. Якщо у вашому будинку починається ремонт, не відкладайте з замовленням і установкою вхідних дверей. Разом з вікнами ця конструкція повинна бути встановлена ​​в першу чергу, щоб мати можливість продовжити ремонт.