Укладання газону: де можна замовити недорого?

Чи хотіли б мати на ділянці густий і ідеально рівний газон? Досягти такого результату непросто, адже потрібно купувати дороге насіння, дотримуватися правил поливу та інших рекомендацій досвідчених садівників. Набагато простіше замовити укладання готового газону на ділянці. В цьому випадку не доведеться чекати, доки трава виросте, ви зможете отримати гарний газон на ділянці протягом 1-3 днів (залежно від площі ділянки).

Укладання газону

Замовити укладання газону можна у компанії «TOPIAR» https://topiar.ua/ua/uslugi-kompanii/ukladka-gazona/. До ваших послуг команда професіоналів, яка зробить роботу якісно та швидко. При цьому фахівці використовують якісний рулонний газон, який можна укладати на ділянки різної форми та площі.

Три причини замовити послугу у компанії «Topiar»:

  • індивідуальний підхід у реалізації кожного проекту;
  • виконання завдань будь-якої складності на найвигідніших умовах;
  • високий рівень професіоналізму.

На сайті Topiar.ua ознайомтеся з прикладами робіт, переліком запропонованих послуг. Щоб дізнатися вартість реалізації вашого проекту, звертайтесь за допомогою та консультацією до професіоналів. Обговоріть деталі нового замовлення, щоб дізнатися не лише про ціну, а й про терміни укладання. Таким чином ви зможете планувати наступні етапи ландшафтного дизайну або завершення робіт на ділянці.

Чи не відкладайте початок робіт на потім. Поки обговоріть замовлення та будуть виконані роботи на ділянці може пройти 2-3 тижні. Встигніть насолодитися ідеально рівним та густим газоном на ділянці у літній сезон. Подумайте, де ви хотіли мати зелену траву на ділянці, які квадрати потрібно заповнити.

Зелений газон для ландшафтного дизайну

Якщо займаєтеся ландшафтним дизайном, напевно, у кожному проекті замовляєте газон для ділянок різної площі. Виберіть надійного підрядника, з яким можна співпрацювати на найвигідніших умовах. Цікавтеся цінами та іншою корисною інформацією, яка допоможе зробити правильний вибір.

Запропонуйте клієнтам додаткові послуги для роботи під ключ. Створюйте нові оригінальні та креативні ідеї, які клієнтам напевно сподобаються. Фахівці використовують якісний газон у роботі, який довго триматиметься. Отримайте рекомендації щодо догляду за газоном, використовуйте необхідне обладнання (системи поливу, догляду за газоном), щоб потім підтримувати красу довгий час.

Також ви можете замовити проектування та монтаж системи автоматичного поливу для ділянки. Використовуйте готові рішення для вашого будинку.