Що необхідно для комфортного і міцного сну

Загальновідомо, що третину життя кожної людини припадає на сон. Сон — важлива складова повноцінного життя кожного із нас, адже саме уві сні організм відновлюється від фізичних та емоційних навантажень. А для того щоб добре виспатися потрібно, щоб умови для відпочинку були комфортними. Для цього необхідна не тільки зручне ліжко, але і матрац з подушкою.

Можна з упевненістю сказати, що кожна людина відчувала спинні болі в тій чи іншій мірі. За статистичними даними, у всьому світі майже два мільярди жителів планети періодично відчувають поперекові болі. В Америці, за частотою прояву, хворобливі відчуття в області хребта знаходяться на другому місці слідом за головними болями. Приводом для виникнення болю в спині можуть служити кілька хвороб:

  1. сколіоз;
  2. грижа міжхребцевого диска;
  3. невралгія попереково-крижового відділу;
  4. остеохондроз.

На даний момент в магазинах представлений величезний вибір ліжок і диванів. Вибираючи собі ліжко або диван для сну, слід звернути увагу на моделі з ортопедичним каркасом. Ортопедичні каркаси magdek.com.ua/karkas-krovati/ ліжок і диванів виступають своєрідним доповненням до основного матрацу omega. Вони забезпечують комфорт і запобігають появі різних скрипів. Конструкція таких каркасів досить проста, вона складається з основи, (яка може бути виготовлена як з дерева, так і з заліза), поперек якої встановлені дерев’яні ламелі (поперечини). Ламелі за рахунок своєї гнучкості і здатності м’яко пружинити можуть приймати оптимальну форму для підтримки людського тіла, чим збільшують ортопедичну дію матраца.

При виборі матраца слід віддати перевагу ортопедичним моделям, перевагами яких є екологічна безпека, зносостійкість, а також особлива конструкція, яка забезпечує оптимальну підтримку хребта і абсолютну релаксацію всіх м’язів відпочиваючої людини. Ортопедичні моделі матраців бувають як жорсткі, так і м’які, за рахунок чого кожен може підібрати собі матрац, орієнтуючись на власні переваги.

Також серйозно слід поставитися до вибору подушки. Подушки з наповнювачем з натуральної сировини (перо, пух, шерсть) не тільки сприяють перегріву, але і здатні стати причиною алергії, так як з часом в них заводяться різні мікроорганізми. Гіпоалергенні ортопедичні подушки, виготовлені з штучних матеріалів, мають спеціальну форму, завдяки якій під час сну забезпечується оптимальне положення шийного відділу хребта, що в свою чергу сприяє правильному кровообігу і розслабленню м’язів.

Підібравши собі за індивідуальними параметрами зручне ліжко, матрац і подушку, ви забезпечите собі комфортний сон і, як наслідок, відмінне самопочуття і гарний настрій!

Джерело інформації інтернет магазин magek.com.ua

Все последние новости Украины сегодня и новости дня в мире на News UA