Приватний детектив у Вінниці — де отримати професійну допомогу

Детективне агентствоДетективне агентство
Надання детективних послуг є одним з напрямків діяльності компанії «Приватний детектив Вінниця» (www.detective-vinnitsa.com). Такі послуги спрямовані на пошук інформації та вирішення проблем, як фізичних осіб, так і представників бізнесу. Перелік послуг, які детектив має право надавати не тільки в м Калузі і Калузької області, а й на території всієї країни, визначений чинним федеральним законодавством. Приватний детектив може виявитися затребуваний для допомоги людям у кримінальних та адміністративних справах, для пошуку інформації для арбітражних і цивільних процесів, пошуку майна та багато іншого.

Детективне агенство «Приватний детектив Вінниця» у містах Літин, Бершадь, Ковалівка, Калинівка, Лиовець, Ладижин, Тростянець, Тульчин допоможуть, якщо буде потрібен:

  • Пошук доказів у судових справах;
  • Моніторинг ринку, збір фактів для ділових переговорів, виявлення підозрілих ділових партнерів;
  • Виявлення не цільового використання в підприємницькій діяльності фірмових знаків, не чесної конкуренції, а також розголошення комерційної таємниці;
  • Вияснення біографічних та інших даних при укладенні ними трудових і інших контрактів;
  • Розшуки  зниклих громадян;
  • Виявлення викраденого у приватних осіб або підприємств власного майна;

Замовниками  бути не тільки позивач і відповідач, а й треті особи. Право сторін збирати додаткові відомості, є найважливішою гарантією принципу змагальності цивільного та арбітражного процесу. Зібрані детективом відомості (підтвердження необхідної інформації), за умови дотримання правил допустимості та належності, можуть надалі служити доказами в суді.

Як приклад послуги детектива «Збір відомостей у цивільних справах на договірній основі з учасниками процесу» можна навести перевірку доводів і аргументів опонента при розгляді майнових і фінансових суперечок у суді загальної юрисдикції, арбітражних і третейських судах. Часто учасники процесу не гребують наданням фальсифікованих документів або помилкової інформації. Приватний детектив здійснює перевірку викладених у суді фактів і документів та доводить їх недостовірність у разі потреби.

Іншим напрямком діяльності приватного детектива є збір відомостей про майно боржника, пошук і виявлення прихованих активів. Отриману інформацію можна використовувати в суді або при взаємодії з судовими приставами для успішного стягнення з боржника своїх грошей або майна.

Коло збираються і перевіряються приватним детективом відомостей не обмежується перерахованим вище. Також затребуваними є такі послуги, як встановлення детективом свідків у справі, збір відомостей про майно, пошук і виявлення прихованих активів, одного з подружжя при шлюборозлучному процесі та багато інших.