Новаторства в інвесуванні — ПАММ рахунки

ПАММ рахунки — новаторський інструмент інвестування на просторах Росії, України, а також країн СНД. Але ще багато хто з потенційних інвесторів мало знають або мало чули про подібні можливості, ПАММ рахунки можуть допомогти будь-якому інвесторові навіть з 100 доларовими капіталом. Цікавим є ПАММ майданчик  www.pamminvest.ru

Мобілізація ресурсів, тобто засобів, відбувається шляхом їх об’єднання в одну суму і управління нею професіоналом, всім нам відомо, що ніхто з великих керуючих не візьметься за суму не нижче, наприклад: 50 000 або 100 000. ПАММ система дає можливість об’єднається 100 або 1000 інвесторам, що б надати таку суму. Однак навчені гірким досвідом СНД, відразу поставлять цілком обгрунтоване запитання, а наскільки це безпечно? І як регулюються відносини між тисячею інвесторів і одним керуючим? Все дуже просто, автоматично, для того що б це зробити керуючий ПАММ рахунком (трейдер) повинен відкрити і зареєструвати свій рахунок як керуючого в компанії яка надає вихід на фінансові ринки. Інвестори повинні зробити те ж саме зареєструвавши і відкривши рахунок інвестора в тій же компанії, після чого знайти даного управа в системі і приєднається до нього шляхом прийняття оферти (умов роботи). Компанія брокер гарантує збереження коштів, і її система не дає можливість керуючому зняти гроші інвесторів або використовувати їх не за призначенням. Всі розрахунки прибутку і збитків відбуваються автоматично і вказані в оферті, яку приймає інвестор перед інвестуванням в ПАММ рахунок.

А тепер давайте розглянемо на тлі вище сказаного, як ваші гроші потрапляють в управління до трейдера. Після проходження реєстрації та вибору керуючого, а також прийняття оферти ви інвестуєте в ПАММ рахунок згідно встановленої форми. Вони автоматично потрапляють на ПАММ рахунок до трейдера, де він відповідно до своєї стратегії працює. Тобто фактично поповнити свій рахунок у брокера і заздрості їх на рахунок керуючого дуже просто і не складе ніяких труднощів, але якщо технічна вся частина в порядку, то виникає питання, а кому саме з керуючих можна довірити кошти. І тут ми фактично переходимо до другої частини нашої статті, а саме «Правила вибору керуючого ПАММ рахунком».

На ПАММ майданчику представлено багато рахунків, і якщо не користуватися певними правилами або закономірностями то можна наробити масу помилок, які в першу чергу будуть зменшувати ваш депозит. На цьому етапі варто запам’ятати одну реальність Інвестора: «Інвестиційна Свобода залежить від прийнятих рішень» в даному випадку ваше благополуччя або благополуччя ваших інвестицій буде прямо залежати від прийнятих вами рішень щодо інвестування в ПАММ рахунки того чи іншого ПАММ майданчика. Тепер перейдемо більш докладно до правил вибору форекс ПАММ рахунку:

Термін роботи ПАММ рахунки на майданчику, дуже важливий показник, бо нестабільний керуючий не протримається і шести місяців зі зростаючою динамікою. Але як показує історія, прибуток в минулому не гарантує її в майбутньому, тому користуватися лише цим правилом не дає потрібного ефекту. Рахунки з історією в рік заслуговують особливо уваги якщо вони підходять по решті правилам, то їм цілком можна довіряти великі частки від портфеля (15%).
Статистика ПАММ рахунки його максимальні збитки і максимальна прибуток, а так само їх співвідношення, якщо максимальний збиток в три рази перевищує прибуток, значить, керуючий явно не стабільний і може бути збитковим для ваших інвестицій в ПАММ рахунки. Це основоположний пункт перед аналізом рахунки для своїх вкладень.
Максимальна просадка, щоб прибрати різного роду збої статистики, та інше міряємо її по максимальному збитку за весь період існування рахунку. Якщо вона перевищує 20% то це далеко не консервативний рахунок, а якщо 50%, то це божевільний рахунок в який немає сенсу інвестувати на постійній основі.
Торгова стратегія керуючого так само важлива, але її можна побачити або зрозуміти тільки при доступі на сам рахунок і спостереженні за торгівлею в онлайн режимі. В іншому випадку можна ставити тільки здогадки. Пункт не є основоположним, але так само служить для оцінки рахунку.
Чи бувають на рахунку пересиджування, тобто коли збиткові угоди не закриваються і управ чекає до останнього, коли ринок піде в його бік. З 100% таких випадків 99% призводить до ще більших збитків на рахунку управа, тому якщо він пересиджу, то це перший сигнал до того, що варто залишити даний рахунок.
Співвідношення Капіталу Управляючого і Капіталу Інвестора, чим нижче першого, тим більше ризик для другого.
Психологія роботи керівника, дуже важливий фактор, оскільки визначає ступінь ризику ваших інвестицій в ПАММ рахунки. В цей пункт входять такі фактори як «бажання відігратися після збитку» і «збільшення лота після збитку» обидва чинники в 99% випадках ведуть до збитків.
Якщо дотримуватися цих правил у процесі інвестування, то цілком можна очікувати рівної динаміки зростання вашого депозиту, виключаючи звичайно форс-мажорні обставини. Так само додам до цих правил перегляд щотижня Аналітики, по ПАММ рахунками яку ви можете знайти у відповідному розділі, що б бути в курсі всіх подій на рахунках. Так само подібні питання можна задавати мені на пошту.

А тепер розглянемо одне з каменів спотикання багатьох інвесторів, це агресивні високо ризикові рахунку. На таких рахунках працює «правило Мавроді», а саме як він висловився «Я купую жадібність», те ж саме відбувається і на агресивних рахунках, управи купують вашу жадібність величезною прибутком і як правило після набору 100 000 в управління все зливають так як не справляються з такою сумою. Тому навіть якщо ви бачите три або чотири тижні поспіль велику прибутковість не бачитеся прикладів тому маса, коли такі рахунки відразу все зливали.

Обережність і правильний розрахунок завжди вам допоможе отримувати стабільну прибутковість. На даний момент якщо дотримуватися цієї стратегії і вибирати тільки надійні рахунки, то мінімум + 4% в місяць ви завжди зможете собі забезпечити. Входити в ПАММ рахунки варто так само ощадливо, наприклад не відразу після просадки, якщо ви початківець інвестор, а варто дочекатися, коли робота керуючого повернеться на свої рейки.

Підбивши підсумок, хочу зазначити, що правила були розроблені на практиці інвестування в ПАММ рахунки і пройшли всілякі перевірки часом, поки вони є самими актуальними. У наступній статті для новачків будуть розглянуті кращі «ПАММ портфелі» або так зване мистецтво прибутковості.