Як стати соціально активним громадянином?

Вам не все одно, що відбувається в країні, місті або на вашій вулиці, але при цьому ви не хочете стає політиком? Ви хотіли б проявляти свою громадянську позицію в справах на національному, регіональному та місцевому рівні? В такому випадку вам варто познайомитися з програмою «долучайтесь!».

Громадянське суспільство в Україні

Громадянське суспільство в Україні за програмою «долучайтесь!» – це можливість проявити свою позицію, ініціативу і допомогу на різних рівнях. Перейдіть по посиланню і докладніше ознайомитися з програмою. Також на сайті є інформація, як стати учасником програми, зайнятися розвитком громадянського суспільства в Україні.

Все заради того, щоб якість нашого життя і життя українців ставало краще. Для цього проводяться різні заходи, проявляється ініціатива молоді та інших учасників товариства. Якщо ви небайдужі до цієї теми, хотіли б посприяти і допомогти суспільству стати краще, проявити ініціативу в інших проектах, станьте учасником програми.

Якість життя, зміни в суспільстві повинні залежати від бажань і потреб суспільства, а не чиновників. Якщо ви активний громадянин, якому хотілося б вплинути на якість співвітчизників, потрібно почати діяти. Завдяки таким програма як «долучайтесь!» у вас є можливість проявити свою громадянську позицію і трохи поліпшити якість життя оточуючих людей.

Якщо таких активних людей стане більше, життя почне змінюватися стрімкими темпами. Адже молоді та активні громадяни зможуть брати активну участь у розвитку суспільства, залучення громадян до процесу управління на регіональному або місцевому рівні.

Громадяни повинні відчути і повірити, що вони можуть змінювати життя суспільства, вказувати на актуальні проблеми, проявляти ініціативу і покращувати якість життя всіх оточуючих. Почніть з найпростішого – вступу в програму «долучайтесь!». Якщо ваші ідеї і думки, а також мотиваційний настрій співпадуть з метою програми, ви знайдете багато однодумців.

Share via