Хто може надати кредит по паспорту

кредит по паспорту
кредит по паспорту

Маючи під рукою лише паспорт, можна з легкістю отримати кредит. Варто знати, де і хто може надати кредит по паспорту, адже не всі кредитні установи готові довірити позичальнику кошти без додаткових документів і довідок.

Сьогодні надати кошти по паспорту можуть мікрокредитні компанії. Саме вони лояльні до позичальників та готові схвалити заявку на кредит, при цьому не вимагаючи додаткових паперів на розгляд.

Як підібрати ідеального кредитора

Так як в країні мікрофінансових компаній працює досить багато, варто звернутись відразу до професійного автоматизованого сервісу по підбору кредиторів https://loanexpert.net.ua/. Саме він допоможе підібрати МФО по індивідуальним потребам, надавши користувачеві:

  • дані про компанію-кредитора;
  • інформацію щодо умов кредитування;
  • відгуки справжніх користувачів.

ЛоанЕксперт допоможе зекономити час та кошти, адже надасть швидку послугу по пошуку ідеального кредитора з вигідними пропозиціями.

Які документи необхідні для отримання кредиту

Для того, аби отримати кредит, позичальникові необхідно мати при собі такі основні документи як:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • банківська картка.

Варто мати доступ в Інтернет, бути старше 18-ти років і мати 15 хвилин вільного часу. Такі документи є у кожної людини під рукою, тому труднощів з оформленням кредиту не буде. Додаткові документи і довідки не знадобляться, адже МФО відносяться до користувачів лояльно.

Покрокове отримання позики на карту

Щоб отримати позику на карту, позичальникові потрібно пройти декілька простих кроків, а саме:

  1. обрати підходящу МФО через ЛоанЕксперт;
  2. подати заявку на сайті обраної організації;
  3. зачекати відповіді від кредитора;
  4. отримати відповідь і кошти на карту.

Процедура оформлення позики займає до 15 хвилин часу. Процес проходить в онлайн-режимі і не потребує відвідування офісу компанії. Так як користувачам не потрібно збирати багато документів і відвідувати МФО, то процес проходить швидко і зручно.

EN RU UK