Важливість коментаря до КПК України

Щоб досягти певних висот на юридичному поприщі важлива компетенція. Для вміння відстоювати свої права та інтереси необхідне знання нормативно-правових актів. Незамінним придбанням стане «Науково-практичний коментар кримінально-процесуального кодексу України». Він допоможе студентам правових факультетів, викладачам ВНЗ, юристам і простим громадянам зрозуміти зміст статей та розібратися в колізіях і прогалинах між окремими правовими актами.

Сфера застосування наукового коментаря

Цей посібник створюється вченими та провідними фахівцями-практиками в сфері юриспруденції. Пояснення до статей даються виходячи з положень українського законодавства, міжнародно-правових актів, судової практики і власного досвіду.

Видання застосовується для:

 • захисту від протиправних кримінальних дій прав людини, суспільства та держави в цілому;

 • попереднього розслідування злочинів;

 • неупередженого правосуддя;

 • призначення належного покарання;

 • виправдання невинного;

 • застосування належної правової процедури до учасника кримінального провадження;

 • можливості уникнути колізій та прогалин в законодавстві.

У повсякденному житті видання стане в нагоді при взаємодії з правоохоронними та судовими органами. Під час будь-якої процесуальної діяльності громадянам буде корисно знати свої права і вміти застосовувати їх на практиці. Посібник простою мовою, на реальних прикладах дозволить усвідомити суть того чи іншого положення.

Видання включає повний аналіз нормативно-правових актів у регульованій сфері. Є можливість ознайомитися з актуальними документами кримінального провадження. Практичні навички авторського складу допоможуть знайти рішення з усіх питань у зазначеній сфері.

Кому знадобиться видання?

Науково-практичний коментар КПКУ знайде своє застосування у всіх, хто цікавиться питаннями кримінально-правової охорони інтересів і свобод людини, громадянина, суспільства і держави.

Посібник буде корисним для:

 • суддів і працівників правоохоронних органів — під час проведення слідчих дій, дізнання і судового процесу;

 • адвокатів і юрисконсультів — з метою вивчення практики кримінального провадження, уникнення колізій, прогалин та інших спірних моментів в законодавстві;

 • викладачів і наукових співробітників — для набуття практичних знань та застосування їх під час навчального процесу;

 • абітурієнтів і студентів — з метою зрозуміти суть норм і положень права, ознайомитися з наочними прикладами документів і практикою кримінального провадження;

 • звичайних громадян — для захисту власних прав, свобод та інтересів.

Видання розглядає правові акти, які не стосуються власне кримінально-правового законодавства. Тут приділяється увага положенням законів з усіх правових сфер, а також нормам міжнародного права.

«Науково-практичний коментар кримінально-процесуального кодексу України» та інша корисна правова література має бути в бібліотеці як професійного юриста, так і звичайного громадянина. Придбати одразу декілька видань оптом в інтернет-магазині вигідніше, ніж купувати окремо. Приділяти увагу слід тим компаніям, які працюють безпосередньо з видавництвами.