Обмінник криптовалют онлайн

Сервіс з обміну цифрових активів Mason-ex працює вже понад рік. За цей час онлайн-обмінник заробив відмінну репутацію та багато позитивних відгуків. З переваг користувачі виділяють:

  • Безпека транзакцій, що проводяться.
  • Великий вибір пар для обміну.
  • Вигідний курс
  • Конфіденційність.
  • Наявність різноманітних партнерських програм для всіх категорій користувачів.
  • Нема зайвих комісійних зборів.
  • Надійний захист від DDoS-атак.

За порівняно невеликий проміжок роботи у сервісу з’явилося багато клієнтів завдяки простому та зручному інтерфейсу. Обмінник криптовалют онлайн здійснює операції не лише з цифровими активами, а й з фіатними грошима. 

На здійснення обмінів, пов’язаних з картами та фіатом, може знадобитися від 5 до 30 хвилин. Це пов’язано з тим, що такі угоди проводяться в ручному режимі і залежать безпосередньо від зайнятості операторів. Якщо обміни відбуваються лише за криптовалютною парою, то операція здійснюється автоматично.

Реєстрація та верифікація

Щоб здійснити обмін, не потрібно проходити реєстрацію на майданчику. Але під час роботи з картами необхідно проходити верифікацію. Ця дія спрямована на гарантію захисту від шахраїв. А також для підтвердження того, що користувач вказав інформацію саме зі своєї особистої банківської картки. Без проходження верифікації обміняти криптовалюту не вдасться. Весь процес займає небагато часу, за результатами буде надіслано повідомлення на електронну адресу.

Як працює обмінник

Мінімальна сума щодо обміну – 30$. Майте на увазі, що для успішного завершення транзакції необхідно натиснути кнопку “Я оплатив”. Після всіх підтверджень процес буде закінчено, і ви отримаєте свої гроші/активи на рахунок. Сама заявка є простою для заповнення. Відстежити статус можна через особистий кабінет. У разі, якщо оплату було здійснено, а угода розривалася, найкраще написати у службу підтримки, обов’язково слід зазначити номер угоди. Якщо операцію було перервано випадково, то її буде відновлено. Але якщо виникли якісь невідповідності, гроші повернутися на рахунок клієнта.

Завдяки низьким комісіям, вигідному курсу, простоті роботи, зручному сайту та надійності обмінник Mason-ex заробив багато клієнтів, відмінну репутацію та позитивні відгуки.