Навіщо компаніям юридичний супровід?

Людину, яка жодного разу не користувалися послугами адвокатів та юристів різного напрямку, сьогодні буде знайти досить непросто. Тим паче не можливо знайти підприємство, яке б існувало та вело господарську діяльність без допомоги кваліфікованих спеціалістів, що знаються на нормах права та законодавстві й можуть застосовувати свої знання в інстанціях різного рівня. У світі сьогодення найняти штатного висококваліфікованого спеціаліста має змогу не кожне підприємство. І тоді на захист прав залучають компанію, що надає юридичний супровід бізнесу https://firstlegal.com.ua/services/suprovodzhennya-biznesu-v-ukrayini-2/.

Юридичний супровід: варіанти та потреба у послузі

Укласти угоду про співпрацю зі спеціалістами компанії, що надають послуги професійного юридичного супроводу, варто за умови потреби отримання кваліфікованої юридичної допомоги та неможливості утримання штатного спеціаліста. Також звернутися до спеціалістів можна і тоді, коли є потреба отримати кваліфіковану відповідь відносно особливостей ведення бізнесу у правовому полі.

Компанії, що надають послугу повного юридичного супроводу бізнесу, готові допомогти клієнтам вирішити справи стосовно організації нової діяльності підприємства, допомогти знайти рішення і досягти переваги у впровадженні нових бізнес-схем та в нагальних питаннях правової сфери, а також беруться захищати клієнта в суді, надаючи своїх адвокатів.

Юридичний супровід можна умовно розділити на декілька видів чи напрямків, серед яких головними вважають:

  • надання одноразових консультацій;
  • комплексне абонентське обслуговування.

В першому випадку клієнт може розраховувати на професійну допомогу у вирішенні окремих питань юридичного характеру. Компанії, що надають послуги професіонального юридичного супроводу співпрацюють з підприємствами будь-якої організаційно-правової форми та виду.

Більшість консультацій стосується роз’яснень останніх змін у законодавстві та вирішення проблем з оформленням типових документів стосовно оренди приміщень, найманих робітників або ведення документів за допомогою РРО. Найчастішими питаннями ФОП також є ліцензування діяльності, а юридичних осіб – правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Абонентське обслуговування являє собою повний юридичний супровід господарської діяльності підприємства. Спеціалісти юридичної компанії допоможуть вирішити питання:

  • підготовки правових документів для зовнішніх комунікацій;
  • розробки внутрішніх документів юридичного напрямку;
  • представництва інтересів в судах, державних та інших органах.

Крім того, в рамках юридичного супроводу клієнт отримує послуги, що стосуються реєстрації або ліквідації бізнесу та вирішення низки інших питань, які мають вагомий вплив на успіх та діяльність підприємства.

Юридичний супровід важливий при вирішенні питань з приводу купівлі-продажу нерухомого майна та перевірки контрагентів на предмет доброчесності. Вкрай важливим аргументом та перевагою на користь залучення стороннього консультанта є можливість отримати допомогу спеціаліста у галузі права конкретного напрямку, чого не зможе забезпечити жоден штатний юрист.

Оформлення супроводу та оплата послуги

Задля роботи з підприємством, що надає послугу професійного юридичного супроводу, треба звернутися до компанії та укласти угоду про співпрацю. При замовленні консультативного супроводу або абонентського обслуговування можна обмежитися типовою угодою.

При цьому у документі варто зазначити такі дані, як:

  • права та обов’язки виконавця та замовника;
  • строки та варіанти оплати послуг;
  • гарантії замовника;
  • суму, яку виконавець отримуватиме за послуги.

Замовити послугу юридичного супроводу українські підприємці та фізичні особи можуть в компанії First Legal. Отримати консультацію щодо взаємовигідної співпраці можна за телефонами, вказаними на сайті, або у листі електронною поштою. За необхідності в First Legal можна замовити послуги бухгалтерського та кадрового обліку, а також супровід діяльності компаній, контрагентами яких є іноземні фірми, робота з якими ведеться за умови залучення митниці (за необхідності).