Кредит онлайн: как выбрать лучший

Кредити онлайн стають дедалі популярнішим фінансовим продуктом серед українців. Кількість оформлених заявок на отримання швидких позик зростає з кожним днем, що дозволяє переконатись у їхній затребуваності.

Зіткнувшись із фінансовими труднощами, які потребують швидке вирішення, постає питання про безпеку співпраці з мікрофінансовими організаціями. Банки, у свою чергу, завищують вимоги до потенційних позичальників, а гроші все одно необхідні, через що багато українців залишаються у безвихідному становищі.

Міф про фінансових шахраїв є досить поширеним серед недовірливих громадян, але чи є цей міф правдою?

Кредит онлайн – кредит, який можна отримати на банківську картку в режимі онлайн, без необхідності виходити з дому та відвідувати відділення. Вся діяльність українських МФО є законною, оскільки всі кредитори підпорядковуються нормам цивільного права та законодавству про захист прав споживачів. Офіційні мікрофінансові організації мають усю юридичну інформацію у відкритому доступі. Потенційні позичальники можуть ознайомитися з усією інформацією, що їх цікавить, на офіційному сайті перед тим, як оформити кредит.

Кредит онлайн на карту має ряд переваг:

  • Швидкість

Процедура заповнення та розгляду заявки, а також переказ коштів на банківську картку займе не більше 15-30 хвилин особистого часу.

  • Зручність

Вся процедура відбувається в режимі онлайн, що дозволяє скористатися послугами мікрофінансової організації у будь-який час та в будь-якому місці. А для оформлення кредиту необхідний лише паспорт громадянина України та ІПН.

  • Доступність

Шанс схвалення заявки дуже високий, позитивна відповідь компанії може отримати особа без офіційного працевлаштування та з наявністю поганої кредитної історії.

  • Безпека

Усі операції проводяться на захищених шифруванням сайтах, а діяльність компанії повністю контролюється Законодавством України.

Великий перелік переваг дозволяє швидко вирішити фінансові труднощі, не витративши багато часу і сил. Більшість мікрофінансових організацій пропонує низку акційних та бонусних пропозицій, які надають приємні знижки при його погашенні. А велика кількість способів погашення кредиту дозволить не лише сплатити його вдома в режимі онлайн, але також і готівкою у платіжних терміналах та касах будь-якого банку України.

Кредит онлайн на картку отримати дуже просто, процедура оформлення виглядає так:

  • Вибір мікрофінансової організації

В Україні є сотні різних мікрофінансових організацій, які охоче надають свої послуги потенційним позичальникам. Для того щоб вибрати ту МФО, яка повністю відповідає очікуванням та побажанням, можна скористатися зручною платформою для підбору кредитів та кредиторів, наприклад Finpanda. На платформі можна вказати різні необхідні фільтри, наприклад “онлайн кредит на картку без відмови Україна” або просто вказати необхідну суму та термін кредитування.

  • Реєстрація Особистого Кабінету

Після вибору МФО необхідно перейти на офіційний сайт кредитора за прямим посиланням. Вказавши персональні та контактні дані, а також реквізити банківської картки, потенційний позичальник може розпочати оформлення заявки.

  • Заповнення заявки на оформлення кредиту

Заповнивши всі необхідні поля, заявка автоматично надсилається на розгляд кредитною компанією. Рішення прийде протягом кількох хвилин у вигляді SMS-повідомлень на мобільний телефон або у вигляді листа на електронну пошту.

  • Підписання кредитного договору

Після схвального рішення позичальнику буде запропоновано кредитний договір на підписання.

  • Отримання коштів

Після виконання всієї процедури оформлення, кошти миттєво перерахують на вказану банківську картку.

Як можна помітити, алгоритм оформлення кредиту складається всього з 5 кроків, що робить саму процедуру швидкою та простою. Мікрофінансові компанії можуть запропонувати додаткові послуги, такі як видача коштів готівкою або пролонгація кредитного договору в разі неможливості оплати кредиту вчасно.

Share via