Каталогом судових рішень з ЄДР України

При вивченні майбутнього партнера чи клієнта досить важливим є аналіз інформації, що стосується судової сфери. Чи була компанія фігурантом адміністративних або кримінальних справ, чи має вона й досі непогашені провадження? Все це можна дізнатись, шляхом звернення до ЄДР судових рішень. А про те, як саме робити це звернення — дізнайтесь далі!

2 шляхи отримання даних про судові рішення з ЄДР України

Існує 2 способи, як отримати інформацію з ЄДР судових рішень:

  1. Особисте звернення до реєстру. Не дивлячись на те, що ви особисто в такий спосіб використовуєте джерело інформації, такий варіант отримання даних має досить істотні недоліки. По-перше — це зручність використання ресурсу задля отримання інформації. По-друге, не дивлячись на те, що інформація взагалі то відкрита, але існують певні обмеження для користувачів. І найсерйознішим недоліком є те, що ви витрачаєте велику кількість часу, але отримуєте досить обмежену інформацію за своїм змістом.
  2. Використання пошуково-аналітичної платформи YouControl. Завдяки цій системі ви можете отримати детальну інформацію про всі сфери життя та діяльності вашого контрагента, у тому числі, і дані з судової сфери. Окрім того, надана інформація автоматично оновлюється на момент здійснення користувачем пошукового запиту і є завжди актуальною.
Названы страны ЕС, в которых заробитчане могут работать без трудовой визы во время карантина

Великою перевагою системи є і те, що надану вам інформацію ви можете зберегти в електронному вигляді на будь-якому носії інформації або ж роздрукувати її для традиційного вивчення.

Що являє собою досьє на контрагента?

Окрім важливої складової — даних с Єдиного державного реєстру судових справ, ви, у разі використання системи, отримуєте досьє, що містить інформацію іншого характеру:

  • основні реєстраційні дані компанії — юридична адреса, засновник, код ЄДРПОУ, розмір уставного капіталу, КВЕДи, тощо;
  • дійсний статус компанії — чи не перебуває вона в процесі припинення або банкрутства; інформація про фінансовий стан та податкові заборгованості;
  • а також багато іншого.
Названы страны ЕС, в которых заробитчане могут работать без трудовой визы во время карантина

Варто зазначити, що дані, які тим чи іншим чином є ризиковими, автоматично підсвічуються червоним кольором, аби ви звернули на увагу. Це досить зручно, адже ніщо не буде упущено. Якщо ви працюєте у підприємницькій сфері, дуже радимо до користування пошуково-аналітичну платформу YouControl. Завдяки їй ви можете уникнути ризиків та збитків, що можливі у результаті співпраці з ненадійними або недоброзичливими партнерами.