Банк Альянс – кращий партнер по бізнесу. Останні новини

Іноді кредит у банку буває доволі складно отримати, а тим паче, коли жорсткі вимоги кредиторів доповнюються незадовільною репутацією клієнта. В цій ситуації може здатися, що звернутися до мікрофінансової організації (МФО) через Інтернет набагато швидше й легше. Більш того, посередники обіцяють зробити все з мінімальним пакетом документів. Але які ж підводні камені ховаються за всім цим, і чому не треба віддавати перевагу легким грошам?

  1. Величезна процентна ставка – це головна загроза, з якою ви зіткнетеся під час співпраці с МФО. Її величина може сягати декількох сотень, а інколи й тисяч відсотків річних. Мабуть, не потрібно казати, що в банку взяти кредит буде набагато вигідніше.

  2. Розмір позички, яку може надати мікрофінансова організація, приблизно у 10-20 разів менше. У будь-якому комерційному банку ви легко можете взяти кредит у розмірі близько 200-300 тисяч гривень.

  3. Надійність. Дуже часто трапляються випадки, коли позичальники не можуть розплатитися з мікро кредитами, адже люди рідко звертають увагу на річну ставку. Саме через цю помилку починаються прострочення та безкінечні штрафи.

Варто відзначити, що до МФО неможливо пред’явити ніяких юридичних претензій, бо їх діяльність у сфері надання кредитів не регулюється ніякими законодавчими актами. В той же час банки дуже ретельно контролюються державою.

  1. Ризикованість. Боргова яма – це найрозповсюдженіший сценарій співпраці з МФО. Сума, яку ви повинні повернути, зростає безупинно, і зупинити цей процес потім дуже складно. У будь-якому банку завжди передбачена можливість отримання канікул зі сплати боргу або рефінансування.

  2. Працювати з мікрофінансовими організаціями також небезпечно з тої причини, що конфіденційну інформацію про вас можуть розголосити третім особам. Дуже часто менеджери продають ваші дані іншим компаніям і за це, на жаль, не переслідуються законом.

  3. Доступність. У комерційному банку ви можете отримати кредит у дуже короткий строк: від 30 хвилин до декількох годин. Якщо вам необхідна буде якась додаткова консультація, звернутися до менеджера завжди можна у будь-який робочий день. З МФО справи йдуть в рази гірше. Ймовірно ви навіть не зможете зв’язатися з працівником мікрофінансової організації, а отримати відповіді на ваші питання тим паче.

З усього переліченого можна зробити висновок, що до вибору кредитора варто підійти дуже відповідально. Банк Альянс – це, насамперед, надійність та доступність. Своїм вступом у Європейську Бізнес Асоціацію він підтвердив свою перевагу у порівнянні з більшістю інших існуючих комерційних банків. Недарма така велика кількість клієнтів рік за роком довіряє нам свої гроші без тіні страху та сумнівів.

Джерело: bankalliance.ua