Зробіть ідеальний бізнес разом із професіоналами

Для діяльності кожної компанії ключовим чинником є електропостачання, адже без нього немає змоги виконувати переважну більшість робочих процесів. Ще масштабнішим завданням є налагодження системи автоматизації управління підприємством. Вдаючись до неї, ви підвищуєте шанси власної компанії витримати конкуренцію на ринку. Автоматизація являє собою комплекс заходів, після втілення яких полегшуються бізнес-процеси: від безпосереднього виробництва до обліку готової продукції або послуг.

Надійний партнер у роботі – відмінний результат

Автоматизація підприємства значно полегшує його роботу, але перед тим, як ви зможете це відчути, необхідно ретельно попрацювати. Щоб правильно реалізувати процес, інжинірингові послуги замовити варто в спеціалізованій компанії. Її фахівці повністю візьмуть на себе всі процеси, які потрібно виконати для автоматизації виробництва.

Йдеться про S-Engineering. Це інжинірингова компанія, яка відома не лише в Україні, але й за кордоном. ЇЇ проєкти відомі в таких країнах, як-от:

  • Польща;
  • Чехія;
  • Німеччина;
  • Австрія;
  • Іспанія;
  • ОАЕ тощо.

Пріоритетними напрямами її є роботи з налагодження безперебійного постачання електрики та автоматизації виробництва. Компанія працює як ЕРС-контрактор, навіть увійшла до supply chain переважно країн Східної Європи та регіону MENA.

Які є пропозиції

У компанії для кожного клієнта діє виважена цінова політика. Перелік послуг залежить від потреб компанії та масштабів діяльності. До нього включені:

  1. Розробка проєктної документації. На цьому етапі відбувається активне збирання передпроєктній інформації. Узгоджуються технічні завдання; якщо потрібно, виконуються вишукувальні роботи.
  2. Безпосереднє проєктування.
  3. Розробка програмного забезпечення.
  4. Виготовлення обладнання. Для цього процесу S-Engineering залучає власні виробничі потужності, адже в її розпорядженні є повноцінний завод.

На базі компанії працює електротехнічна лабораторія. Там випробовуються та проходять контроль електричне обладнання та його робочі елементи. Через сучасний відділ технічного контролю перевіряється не лише якість матеріалів та комплектуючих, але й відповідність супроводжувальної документації до них.

Для тих, хто націлений на результат

Інжинірингова компанія не тільки виготовляє обладнання, але й здійснює його постачання до клієнтів, проводить пусконалагоджувальні роботи. Вони дають змогу перевірити функціонування обладнання у випробувальному режимі. Під час цього виявляються недопрацювання, і якщо вони є, то ліквідовуються.

Далі обладнання з тестового режиму переходить до виробничого, у якому йому належить працювати. На стадії введення в експлуатацію відбувається навчання персоналу. Фахівці інжинірингової компанії виконуватимуть сервісне обслуговування обладнання впродовж його роботи.