Як зареєструватися в Prozorro?

Хочете стати учасником торгів Прозорро? В першу чергу потрібно завести обліковий запис юридичної особи, компанії або виробника, щоб мати можливість організовувати аукціони, публічні закупівлі, комерційний продаж товарів і послуг. Компанія виробник може отримати новий ринок збуту. Компанія замовник зможе знайти кращого виконавця, які виготовить необхідну продукцію в найкоротші терміни.

Реєстрація в Prozorro

Щоб зареєструватись у Prozorro , перейдіть за посиланням і заповніть всі запропоновані поля. Вводите тільки офіційну інформацію, яку можна буде підтвердити. Після успішної реєстрації можна буде почати свою професійну діяльність. Виробники товарів можуть пропонувати послуги компаніям, замовники можуть знаходити виконавців нових замовлень. Участь в торгах на Прозорро вигідно всім сторонам. Плюс до всього, майданчик відкрита, чесна і надійна.

Реєстрація в прозоро відкриє перед вами новий ринок збуту, список нових виконавців, компаній виробників, готових запропонувати досить широкий перелік послуг. Завдяки електронному майданчику комерційних і державних пропозицій Prozorro вам вдасться знайти всі актуальні пропозиції, послуги кращих фахівців.

На сайті запропонована корисна і актуальна інформація, інструкції до дії, функціонал і можливості майданчика. Потрібно тільки скористатися вигідною пропозицією і почати вигідне співробітництво. Вибирайте послуги кращих виконавців, кращих партнерів та інші компанії, готові до співпраці. Влаштовуйте відкриті торги, на яких можна буде вибрати надійні компанії для вигідного співробітництва.

Якщо у вас залишилися якісь питання, ви завжди можете звернутися за допомогою і консультацією до кваліфікованих фахівців «SmartTender». На сайті вашій увазі запропонована корисна і актуальна інформація, яка дозволить у всьому розібратися. Довіртеся професіоналам, які пропонують досить широкий перелік послуг і найвигідніші ціни.

На сайті є також електронний каталог, аукціони з продажу майна банків, інші види аукціонів. Реєструйтеся на сайті, слідкуйте за вигідними пропозиціями, робіть закупівлі необхідної продукції високої якості, яка вас повністю влаштує за всіма критеріями. Майданчик офіційна, надійна і перевірена сотнями інших компаній. На сайті є інформація про партнерів, докладні інструкції до дій, різні поради і рекомендації. Розвивайте бізнес за рахунок нових ринків сбуту.