Як замовити рекламу на білбордах у Києві?

Реклама на білбордах досі працює. Це невід’ємний елемент зовнішньої реклами, який використовують практично всі види малого та великого бізнесу, починаючи з реклами стоматологічного кабінету, до реклами політичної партії чи послуг нафтової компанії.

Зовнішня реклама

Реклама на білбордах Київ ціна залежить від кількох критеріїв: розміри реклами, розташування рекламної конструкції та термін розміщення (наприклад, місяць). Щоб розмістити зовнішню рекламу, зверніться в агентство «Two Steps Outdoor».

На сайті баінгового агентства опубліковано корисну інформацію: ціни, доступні формати реклами, місця для розміщення та багато іншого. Наприклад, крім білборда можна розмістити також сітілайт, мегаборд та рекламу на відеоборді (екрані). Все залежить від ваших завдань щодо рекламної кампанії, бюджету та аудиторії, увагу якої необхідно звернути.

Зверніться до досвідчених фахівців за допомогою. Обговоріть майбутнє замовлення: загальну вартість усієї реклами, формати розміщення та іншу корисну інформацію. Якщо у вас є термін старту рекламної кампанії, наприклад, після відкриття магазину або салону, підготуйте заздалегідь необхідні рекламні матеріали для швидкого та ефективного піару.

Чому варто звертатися до агентства «Two Steps Outdoor»:

  • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • швидке виготовлення та розміщення реклами – точно в строк;
  • вигідні ціни у Києві на зовнішню рекламу.

Реклама на білбордах, як і раніше, працюють. Люди на вулиці звертають увагу на кидки та яскраві заголовки, товари, фотографії людей, автомобілів чи путівок на відпочинок. Важливо вибрати місце для розміщення, де є ваша цільова аудиторія, створити яскравий дизайн реклами, що читається. Решту зроблять фахівці агентства: підготують і розмістять рекламу.

Заздалегідь готуйте рекламу, використовуйте різні формати (білборди, сітілайти, зупинки), щоб максимально привернути увагу до цільової аудиторії. Це може бути реклама про початок акції або відкриття нового магазину. Також можна регулярно нагадувати аудиторії про асортимент та послуги вашого бізнесу – підвищувати рівень впізнаваності та довіри до бренду.

Надішліть заявку на сайті для підготовки комерційної пропозиції. Також підготуйте шаблони реклами або замовте послуги дизайнера. Ваша реклама буде помітною та ефективною. Вибирайте послуги професіоналів, які впораються із завданням будь-якої складності у найкоротші терміни.