Як судиться з банком, чи можна виграти суд?

Велика кількість сучасних банків прагне отримати зі своїх клієнтів велику кількість прибутку, що призводить до того, що вони користуються навіть незаконними методами, до яких відносяться приховані комісії або зайві платежі, які не вказуються в процесі складання договору. Саме тому часто виникає ситуація коли є приватбанк суд, коли необхідно судитися з банком, щоб повернути свої гроші, а при цьому багатьох людей цікавить питання, чи реально виграти суд в цьому випадку, а також як потрібно поступати в цій ситуації. При цьому причина, по якій виникає необхідність в судовому розгляді, може полягати не тільки в самому банку, але і в позичальника, який може відмовлятися відповідати за своїми зобов’язаннями, відповідно до чого не платить по кредиту.

Сьогодні випадки, коли клієнти банків судяться з цими кредитними організаціями, є дуже частими, а при цьому в більшості випадків, якщо банки нав’язують клієнтам непотрібні платежі, то виграють суд саме клієнти. Подати в суд на банк не так складно, а при цьому важливо тільки підготувати потрібні документи для перемоги в суді.

Як починається судовий процес з банком

Спочатку важливо пам’ятати, що виграти суд можна тільки тоді, коли клієнт дійсно впевнений у своїй правоті і силах. Для цього потрібно ретельно вивчити всі умови кредитного договору, оскільки якщо банк порушує їх, то можна з упевненістю говорити про те, що можна буде повернути зайві сплачені кошти, а при цьому можна навіть добитися сплати моральної шкоди.

Якщо ж банк сам подає в суд на позичальника, то для захисту найкраще звернутися до спеціальним юридичним фірмам, які зможуть відстоювати права клієнта. Саме адвокат зможе розібратися у всіх нюансах умов кредитного договору.

Судимося з банком: права і обов’язки позичальника

Спочатку кожен позичальник повинен знати, на які правила укладається договір, якими особливостями він повинен володіти, а також які права є у позичальника, а які обов’язки. Укладатися кредитний договір повинен тільки в письмовій формі, всі умови повинні бути відкритими і прозорими для позичальника. Важливо ретельно їх вивчити, щоб переконатися, що позичальник не повинен буде платити непотрібних і незаконних платежів. Нерідко позичальник отримує поштою кредитну карту, а в цьому випадку зовсім не складається будь-якого договору, тому при порушеннях з боку кредитної організації можна буде легко виграти суд з нею.

Кредитний договір не повинен якимось чином порушувати права позичальника, тому про них повинен знати кожен потенційний клієнт банку. Банк не може примусити клієнта страхувати своє життя або здоров’я, тому якщо співробітники банку наполягають на оплаті страховки, то це є незаконними діями з їх боку.

Яким чином можна виграти суд з банком

Виграти суд з банком у разі, коли позичальник в процесі сплати боргу додатково платив непотрібні і незаконні комісії, можна тільки тоді, коли термін кредитного договору ще не закінчився, а в іншому випадку розраховувати на виграш не варто. Також важливо пам’ятати про термін позовної давності, який становить три роки, після закінчення яких домогтися повернення грошей від банку неможливо. Також якщо позичальник не платив гроші за кредитом, після чого почався судовий розгляд, а якщо судові пристави або колектори не зможуть повернути гроші банку, то після трьох років закінчується термін позовної давності, тому всі претензії до позичальника будуть після цього незаконними.

Більше тут https://golovko.com.ua/sud-po-kreditu-bez-vashego-uchastiya-chto-delat

Суд між клієнтом банку та самої кредитної організацією повинен проводитися тільки в присутності обох сторін, однак при відсутності однієї зі сторін може бути прийнято заочне рішення суду, а отримати судове рішення можна буде у судового пристава. При цьому рішення, винесене у відсутності позичальника, може бути скасовано ім. В цьому випадку доведеться оформляти клопотання, після чого буде знову проведено судовий розгляд вже в присутності позичальника.